Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 13-16 eves tinik, nektek mik...

13-16 eves tinik, nektek mik a terveitek a jovore nezve?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy en 14 eves vagyok es halvany lila gozom sincs sogy mit sZeretnek csinalni az eletben, es nem letom elkepzelhetonek hogy valamikor is lesz konkret elkepzelese.


kivancsi lennek hogy ti hogy vagytok ezzel


2011. okt. 9. 21:22
1 2
 1/16 anonim válasza:

Pszichológiát és újságírást akarok tanulni, meg elvégezni a magyar szakot a BTK-n. Emellett íróként/költőként is akarok majd működni, de abból nem lehet megélni.


15/F

2011. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kéne járjál pszichológushoz, ők segítenek neked, hogy felfedezd, hogy miben vagy jó.
2011. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szia nekem 7 éve álmom,h szakács legyek,de az utóbbi időben nagyon megtetszett a nyomozó vagy a mentőorvosi szakma is:) gondolom most gimis leszel/vagy de szerintem emiatt jobb a gimi mint a szakközép mert nem tudod eldönteni ilyen korban,h egész életedbe utána mivel szeretnél foglalkozni:) 14/lány
2011. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Én a 15F-hez hasonlóan pszichológia/újságírás irányban szeretnék továbbtanulni, jelenleg az ELTE a fő cél, onnan meg elhelyezkedni olyan helyen, ahol szeretek dolgozni. Jelenleg inkább a pszichológia felé húzok, esetleg ebben a témában írnék cikkeket pszichológusként.

Nem érzem, hogy mint "sima" újságíró lenne jövőm, olyan témáról nem tudok írni, ami nem érdekel.

2011. okt. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ja, 17L, ez lemaradt:)
2011. okt. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Corvinus vagy az ELTE a fő cél..szerzek egy közgazdász diplomát, de csak azért ,h egy jó egyetem legyen a hátam mögött..

Amint elvégeztem, megyek ki luxushajóra dolgozni, amíg meg nem szedem magamat:D utána a megszerzett pénzt befektetem..

Esetleg vám és pénzügyőrség vonz még, vagy a nyomozói szakma:)

2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Ennyi idősen nem sok embernek vannak elképzelései. Ami nem is baj.

Én kicsit idősebb vagyok, de villamosmérnök akartam lenni 16 évesen. És hát ez nem változott.

2011. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)
2011. okt. 11. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Elméleti fizikát szeretnék majd tanulni az ELTE-n. 13/F.
2011. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök. 17/F
2011. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!