Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 30%-os hidrogén-...

Hogyan tudnék 30%-os hidrogén-peroxidot csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy hol lehet kapni?
2011. nov. 2. 12:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Végigolvastam az általad linkelt oldalt. Semmi újat nem találtam benne.

Egy kis faluban élek. Már 12-13 évesen megismerkedtem egy pár apró robbanó dologgal, amiknek az alapja csőbombaszerű, gyufamérges cuccok voltak. Csináltam sok hülyeséget. IQ-király vagyok? Ha így gondolod akkor igen. Szerencsém volt a knsb-tatp kísérletnél? Ezek szerint igen! Volt sok félresikerült kísérlet, 1-2 alkalommal könnyebben meg is sérültem. Már több mint 12 éve szórakozok ilyen dolgokkal, nem vagyok robbantómester, megvan az összes ujjam, nem szenvedtem maradandó sérülést. A saját hibáimon tanultam meg mire vigyázzak. Mingig viseltem védőfelszerelést. Plexi mögül dolgoztam, néha úgy, hogy a kezemet sem dugtam ki onnan, úgy hogy hosszú nyélre erősített krokodilcsipesszel dolgoztam.Kimentem a mezőre, ahol magamon kívül nem teszek kárt senkiben és semmiben. Senkit nem buzdítottam robbanószer gyártásra. Nem akarok senkit és semmit felrobbantani, pusztán kíváncsiságból, szórakozásból tettem. Rengeteg féle cuccot előállítottam már, nyomásrobbanáson alapuló dolgokat is. Mindig próbáltam minimalizálni a véletlen detonációt. Nem lehet 100%-ban biztonságosan elvégezni egy robbantást. Akármi elsülhet rosszul. De hát ez van, mégis csak egy IQ-fighter vagyok...

2011. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Az általam linkelt oldal elrettentő példa akart lenni(egyébként is direkt hiányos oldal, demonstrációs céllal-mellesleg van pár hiba is benne.). Az engem egyáltalán nem érdekel, hogyan ölöd meg magad, vagy szerzel maradandó sérülést. Engem az bosszantott fel, hogy másnak adsz át olyan hiányos információkat, amikkel szerintem te sem vagy tisztában. Gondolom nem esett le, de az IQ-harcos kifejezést nem a szellemi képességeid magas színvonalára értettem. De legalább tagoltan érthetően írsz, ez a mai világban jó pont:)

az OFF-nak vége, nem vagyok hajlandó tovább vitatkozni veled, mert ez nem ez a hely, már túlzásba estünk így is. Inkább irány vissza a Pyrocenterre vagy a MAP-ra és sírd el a többieknek, mások milyen hülyék hozzád képest...

2011. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó OFF:


Biztosan jobban értesz hozzá, mint én. Ez az írásaidból kiderült. Igazad van abban is, hogy ez nem vitafórum. Az IQ-királyt is megértettem. A receptet meg könnyen meg lehet szerezni, ez nem rajtam múlik. Ha valaki a figyelmeztetések ellenére belevág, az magára vessen, ha megsérül. Ismétlem a recept nincs fent az oldalon. Nem kötekedés céljából írtam, amit írtam. Elnézést kérek a moderátoroktól is, remélem nem törölnek emiatt. Neked meg további kellemes gyik-ezést kívánok.

2011. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem olvastam az előző kérdést és nem is akarok robbantani, csak egy egyszerű kísérlethez kell. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 2. 17:37
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha valakit megnyugtat ezt akarom csinálni: http://www.youtube.com/watch?v=X-lyTXb9Dis&feature=player_em..
2011. nov. 2. 17:55
 16/22 anonim ***** válasza:
A 60%os peroxid oldatot ketszeresere higitod. :D
2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ebben az esetben a válaszolónak: Háztartási, vagy vegyszerboltban [esetleg festékboltban?!?] lehet rendelni(ha nem vagy még 18 jó ha ott van veled az apukád, vagy anyukád). Van 15%, 20%, és 30%-os is, nekem körülbelül 1 hét alatt megjött, általában literes kiszerelésben van. Ha semmiképp sem megy, gyógyszertárban lehet venni, bár az elég híg(kb 5%-os, ha jól emlékszem)
2011. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Te vegyszerboltban rendelted? Interneten? Mondjuk szerintem 20%-os is elég, ha árulnak háztartási boltban.
2011. nov. 2. 19:12
 19/22 A kérdező kommentje:
És ha így csinálom? [link] Az "Hogyan alkalmazható a készítmény?" bekezdésnél. Csak nem tudom mi az a karbamid-hidrogén-peroxid.
2011. nov. 2. 19:46
 20/22 anonim válasza:

Szia!


www.molar.hu

Itt tudsz venni.

2014. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!