Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért kérdezi meg valaki azt,...

Miért kérdezi meg valaki azt, hogy miért tesz fel mindenki kérdéseket itt, mikor a google mindenre válaszol?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

mert sokan olyan egyszeru kerdeseket tesznek fel amit google-vel par masodperc alatt megtalalhat.

Pl.: Mennyibe kerul egy 1,2Kg sulyu csomagot feladni nemetorszagba? Egy ilyen kerdes idegesito szerintem.

2011. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán azért teszik fel itt, mert a google-val nem lehet megvitatni a kérdést, nem ad tanácsot.

De az ilyen, hogy jutok el A-ból B-be, meg hasonlókat én sem értem, arra ott vannak az útvonaltervezők.

2011. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert a google nem válaszol arra, hogy miért tesz itt fel kérdéseket valaki itt, amikor a google mindenre válaszol, kivéve ha valaki fel nem teszi kérdésnek azt, hogy miért tesz itt fel kérdéseket valaki itt, amikor a google mindenre válaszol.


A kérdés már csak az, hogy miért kérdezi meg valaki azt, hogy miért kérdezi meg valaki azt, hogy miért tesz fel mindenki kérdéseket itt, amikor a google mindenre válaszol... Bár persze erre is választ ad a google amint a kérdést kiírják. Ez egy olyan dolog, ami megválaszolja magát, amint feltesszük kérdésnek. Amíg nem tesszük fel kérdésnek, addig a kérdés jogos, amint feltesszük, érvényét veszti.

2011. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Azért, mert a google nem válaszol arra, hogy miért tesz itt fel kérdéseket valaki itt, amikor a google mindenre válaszol, kivéve ha valaki fel nem teszi kérdésnek azt, hogy miért tesz itt fel kérdéseket valaki itt, amikor a google mindenre válaszol. "

Ezek szerint a google megsem valaszol mindenre? :-D

2011. nov. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Google a barátom. Csak néha besértődik :D De egyébként én se értem, olykor olyan kérdésekkel találkozok itt, hogy csak nézek, mert google ELSŐ találata megadja a választ. Olyankor mondjuk időnként be is linkelem, csak, hogy lássa az illető. Hátha megtanulja használni a keresőt :D
2011. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1: lusták.

2: a Google nem magyaráz és nem támogat. Itt el is magyarázzák, hogy miért ez a válasz, és miért éppen ez a legjobb válasz és nem a többi, amit szintén felhoz a Google.

2011. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2x olvastam el a kérdést, mire eljutott a tudatomig a kérdés. Azt hittem először, hogy dadog az agyad. Aztán megláttam a köv. kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__23..


A többiek úgy látszik nem értették a viccet.

2011. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

döncike:


Igen, ebből az is következik, hogy a google nem válaszol mindenre. Ebből viszont az is egyértelmű, hogy ha a google mindenre válaszolna, akkor nem tennének fel itt kérdéseket. Sőt, ha kicsit továbbgondolod, ha a google mindenre válaszolna, akkor az emberek SEMMIT nem csinálnának. Ahhoz ugyanis, hogy mindenre válaszolhasson, mindent tudnia kellene. Ahhoz, hogy valami mindent tudjon, végtelen energiára lenne szükség, ami mint Einstein óta tudjuk, végtelen tömeggel jár. Végtelen tömeg végtelen térgörbületet, így végtelen gravitációt okoz, tehát végtelen kis idő alatt beszippant mindent. Na igen, viszont ebben az esetben az idő áll, tehát paradoxonhoz áll fenn.


Ebből kifolyólag két lehetőség van ebben az Univerzumban a kérdést illetően: vagy feltesznek emberek kérdéseket itt, vagy a világ nem létezik.

2011. nov. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mert néha már idegesítő, ha olyan kérdéseket tesznek fel, ahol nem véleményt kérek ki, hanem csak egy k*baszott egyszerű kérdést, amit másodperceken belül meglehetne találni
2011. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!