Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom,...

Mit jelenthet ez az álom, vagy miért van ez?! (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam emlékezni az álmaimra, de tegnap éjjel megálmodtam szinte teljesen ugyan azt, ami előző nap történt meg, és reggelre teljesen össze votlam zavarodva, hogy akkor most mivan?! Melyik része volt álom, és melyik valóság? Mellesleg, reggelre a hasam összevolt karmolva, ami fogalmam sincsen, hogy hogy kerülhetett oda. Lehet, hogy furán hangzik ez az egész, nemtudom. Szerintetek?
2011. nov. 15. 18:44
 1/4 anonim válasza:
a tudatalattid emlékeket idéz fel és éhes XD
2011. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat, ha lehet!
2011. nov. 15. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy cica lopózott a palan alá? Néha a külvilági ingerek váltják ki az álmokat.
2011. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer kiugrott egy rugó az ágyamból, forgolódós is vagyok, és reggelre összekarmolt.

Egy ismerős fiú azt álmodta, hogy zuhanyzik, és dobott a fülkében egy sárgát, mire ágybavizelt igazából.

2011. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!