Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lehetőség nyílna az időutaz...

Ha lehetőség nyílna az időutazásra, kipróbálnád? Miért? Merre haladnál az időben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megtenném. Azért, hogy láthassam a saját szememmel amit ma már csak videókon láthatok pl:

Holdraszállás (a rakéta indítását nézném meg),

Rally Group B verseny (Hannu Mikkola és audija egyik futamát láthassam),

Az első atombomba (tudom, hogy rengetegen haltak meg emiatt, de szerintem szép a gombafelhő)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja, és csak visszafele mennék.

2011. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Attila79 ***** válasza:
megnézném a saját születésem,és régi korokba mennék vissza(középkor ókor)és talán megnézném a dinoszauruszokat is.és persze megnézném a 0.évet is :)
2011. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előre!

Érdekelne, hogy mi lesz a világból.

2011. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Várostromokat néznék, meg királyi lakomákra mennék el, sőt, az isztambuli piacot is kipróbálnám.
2011. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nem merném használni.


Ugye a jövőben előre utazni helyből rizikós, mert előremegyek mondjuk 100 évet azán kiderül, hogy egy atomháború elpusztította a földet és 2 mp alatt megdöglök a sugárzásban.


Vissza pedig azért nem mennék az időben, mert ki tudja, hogy milyen hatással van pl. a jelenre az én múlt béli megjelenésem. Ki tudja, visszamegyek a középkorba megnézni valamit, találkozom egy emberrel, akinek ezáltal megváltozik a napja, nem megy el aznap este a kocsmába, ahol az én egyik ősömmel kellett volna találkozni, az ősöm meg úgy beáll emiatt mint a cövek, este nem döngeti meg az asszonyt, egy ősöm meg sem születik, ergo én sem és annyi volt.

2011. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Második Világháború utáni Magyarországot nézném meg a rendszerváltásig.
2011. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is én utaznék, hanem egy számítógépet utaztatnék, aminek a monitorát itt tartanám. Én tőzsdézek. Pár nap alatt milliárdos lennék, ha mindig tudnám előre a következő 30 másodperc tőzsdei eseményeit.
2011. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30 másodperc éveket jelent a tőzsdében, sokkal biztonságosabb lottózni.
2011. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zeronibble ***** válasza:

Állítólag épp azt tesszük: eltöltünk itt egy darabka időt, aztán megyünk vissza a tutiba, hogy kiválasszuk a következő időt, helyet, alakot, meg talán lehetséges múltak-jövők szövevényes fái közül a nekünk valót... Ha esetleg tényleg ez van, akkor kérdéses, hogy "még egyszer" lehet-e élve utaztatni magunkat, mikor a testünk a szó szerinti jármű...


Ha lehetne, akkor bizony én is élményekre utaznék :)

2011. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En megneznem az ember eloti eletet a foldon... mamutok, barlangi medve, kardfogu tigris, dinoszauruszok. Persze lehet, hogy az is kiderulne, hogy a fold tenyleg csak 6000 eves, es isten tette bele a csontokat a foldbe. :-D
2011. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!