Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Te milyen idézet szerint...

Te milyen idézet szerint "éled az életed"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

„Amikor az Emberfia eljön dicsőségében, az összes angyalával, akkor leül dicsőséges trónjára. Akkor minden nemzet összegyűlik elé, és ő kettéválasztja őket, ahogyan egy pásztor elválasztja a juhokat a kecskéktől. A juhokat a jobb oldalára, a kecskéket pedig a bal oldalára állítja.


Ezután a király így szól majd a jobb oldalán állókhoz: Gyertek, Atyám áldottai! Örököljétek azt az királyságot, amit Isten a világ kezdete óta elkészített nektek!


Mert amikor éhes voltam, enni adtatok nekem. Amikor szomjas voltam, inni adtatok. Amikor idegen voltam, vendégül láttatok. Amikor nem volt ruhám, adtatok nekem. Amikor beteg voltam, gondoskodtatok rólam. Amikor börtönben voltam, meglátogattatok.


Erre így felelnek majd az igaz emberek: Uram, mikor volt az, amikor éhesnek láttunk téged és megetettünk téged? Mikor volt az, hogy szomjasnak láttunk téged, és inni adtunk neked? Mikor láttunk téged idegennek, és adtunk neked szállást? Mikor láttunk téged ruha nélkül, és adtunk neked ruhát? Mikor láttunk betegnek vagy börtönben, hogy elmehettünk volna hozzád?


Akkor a király így válaszol majd erre: Igazán mondom nektek: amikor megtettétek a legkisebb testvéreim egyikével, velem tettétek meg.”


“Az első korty a tudomány poharából ateistává tesz.

A pohár alján pedig ott van az Isten!” (Isaac Newton)


Ezek nagyon tetszenek, ja es vallasos vagyok.

2011. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Az élet nem arról szól hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem arról hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben."
2011. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kipling - If
2011. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Albert Einstein.


:-D

2011. nov. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Igyekezz többet törődni azzal, ami még a világ szépségeiből csodálatosképpen megmaradt, az emberiség minden pusztításai mellett is." Wass Albert
2011. nov. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 /Anita_'94/ ***** válasza:

“Ezért

mondom nektek, ne

aggódjatok

megélhetésetek miatt,

hogy mit esztek, sem

testetek miatt, hogy

mibe öltöztök. A lélek

több, mint az eledel, s a

test több, mint a ruha.

Vegyetek példát a

hollókról. Nem vetnek,

nem aratnak, nincs

pincéjük, nincs kamrájuk

s az Isten táplálja őket.

Mennyivel többet értek

ti, mint ezek a madarak!

Ugyan melyiketek

hosszabbíthatja meg az

életét csak egy

arasznyival is azzal, hogy

aggodalmaskodik?”

Hát Jézus nem szokott butaságot mondani, ezért szoktam rá hallgatni. És nem aggodalmaskodok.

Bár a suliban az ''oszd meg és uralkodj'' kifizetődőbb... :D

2011. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Döncikén meg jót röhögtem :D
2011. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha itt a Gyakorikérdéseken kérdezed, akkor itt a következő idézet az ami szerint "élem az életem" :


"A világgal az a baj, hogy az ostobák holtbiztosak mindenben, az intelligensek pedig tele vannak kételyekkel."


>Emerson<

2011. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tél ***** válasza:
Két "mondás" is eszem bejut 1:Akit az Isten akasztófára szánt nem fulladhat vízbe, bármilyen csúnya halálnem is az.2: senki sem birtokolhat többet mint Isten hagy neki, többet szerezhet de azt Isten úgyis elveszi!
2012. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!