Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tanulni akarok még egy nyelvet...

Tanulni akarok még egy nyelvet az angolon kívül. Vagy francia vagy spanyolt. Melyik a könnyebb? Esetleg szóba jöhet még a német. Az könnyebb?

Figyelt kérdés

2011. dec. 4. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A német a legkönnyebb aztán a spanyol és végül a francia - persze csak ha a nehézség számít.
2011. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en altalanosba angol tagozaton voltam.....utana szakkozepben nemet tagozaton........tapasztalatbol tudom hogy angol utan nemetet tanulni borzaszto nehez......mondjuk amugy sem konnyu nyelv......mondjuk en mar anyanyelvi szinten beszelem mert evek ota az osztrakoknal elek......a franciarol spanyolrol nem nagyon tudok nyilatkozni de szerintem az angoltol mindegyik nehezebb....
2011. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mi van az olasszal?
2011. dec. 4. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A francia a legkönnyebb a három közül, a spanyol és az olasz nehezebb nála, de még mindig sokat hasznosíthatsz az angoltudásodból. A német nem nagyon válik könnyebbé, csak később vehetők észre a párhuzamok.
2011. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 openbve112 válasza:
Az olasz a legkönyebb!
2012. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
francia a legkönnyebb, vállalok korrepetálást és oktatást kezdőknek is(megfizethető áron) ha érdekel írj privát üzenetet
2012. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A németben az egyedüli nehézséget a szavak megtanulása jelenti.
2012. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!