Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek (alienek) ufok...

Szerintetek (alienek) ufok léteznek? Mert én néztem az Area51-ről youtubeon videókat meg a google-n képeket és találtam példányokat de ez most ilyen megszerkesztett kamu vagy tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Földönkívüliek szinte biztos, hogy léteznek.


Az, hogy a Földön jártak, járnak, pedig szinte biztos, hogy nem igaz.

2011. dec. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:

Az Area51 létezik, ez teljesen nyilvánvaló. Nevetséges, hogy tagadják.

Azt, hogy mennyire van kapcsolatban az idegenekkel, vagy mennyire "csak" egy "titkos" katonai kutatóbázis, már egy más kérdés.

2011. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
énis láttam ám a égen amikor knitvoltam éjszaka haverokkal airsoft pályán néztünk fölfele és 1 fényzserűséget láttunk ami körül vlmi fény villogot és körszerű volt és fent az űrbe volt
2011. dec. 21. 00:54
 4/7 anonim válasza:
Ha gondolkozol egy kicsikét is ! UFOk nem léteznek ?????? Hülye az aki állítja ! Arról beszélnek , hogy a HUBBLE fényévekre ellátó képei több milliárd bolygót, csillagot mutatnak ! Több a Földhöz hasonló bolygót is felfedeztek és ezek után még valaki meg meri kérdezni , hogy vannak-e ufok (?)IGEN ! Vannak , ez nem neked szólna okító írásként , hogy leoltsalak csak át kell gondolni az egész mostani világ tudományát helyzetét és felcsillan a villanykörte !
2012. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez a tipikus emberi beképzeltség csúcsának a teteje!

Az úgymond szkeptikusok, el sem gondolkodnak rajta hogy mire mondják h nem létezik.

Amúgy az Area51-et nem véletlenül védik ennyire szigorúan.

Egy dokumentum ijesztő felfedezést tett.

Az area51 alatt! van az igazi rejtély.

Egy laboratóriumot hoztak létre melyet kísértetiesen

úgy említenek hogy a kaptár.

Ez az 51-es körzet kezdete óta létezik.

2013. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 janoliuz válasza:

Vannak idegen lények!

Egyszerűen túl nagy az Univerzum, hogy ne legyenek.


-Az "UFO" mint kifejezés inkább már csak a katonaságnál létezik úgy kifejezésként, hogy azonosítatlan repülő objektum. A köztudatban már inkább az idegen lények járműveire értjük.


-A másik kérdés, hogy ténylegesen ide látogatnak-e? Egyrészt szerintem igen. Másrészt annyi az ilyen beszámoló az emberektől, akik nem csak térben de időben is távol vannak néha és akkor az összebeszélés lehetősége kizárt. Meg az, hogy az ilyen embereket akik nagy nehezen rászánták magukat, és elmondták az élményüket, bolondnak nyílvánítani? Ez egyszerűen egy szemét dolog. És ilyenkor olyan emberekről beszélünk akik 1. Soha életükben nem láttak, nem olvastak, egyszóval nem hallotak az UFO-król. 2. Néha olyan helyen élnek ahol semmi érdekes nem történik és maximum néha elmegy felettük egy repülő, de azt legalább ismerik. 3. Azt ne mondja senki nekem, hogy Ausztrália egy eldugott partmenti városkájában és egy oroszországban élő ember összebeszélt, mert az élményük leírása egyezik.


-Jelenleg tököm tele van a szkepticizmussal. Levennétek már végre azt a bizonyos szemfedőt?! Amikor már annyi bizonyítékot mutattat\mutatnak és amikor mindegyikre azt mondják hamisítvány.


-Ezek ellenére én nem vagyok fanatikus. Viszont csak nagyon jó ellenérvekkel lehetne csak meggyőzni, hogy UFO-k nincsenek. És persze én sem zárom ki, hogy amit mutatnak az nem igazi. De azért érdemes lenne ezeknek utána nézni.


-Azoknak akik nagyon ragaszkodnak a szemfedőhöz, azokhoz szólnék! Vegyétek le! Nem ártana a dolgoknak utána nézni. Például ott van csomó ilyen szak lap: Ufó magazin, 3.évezred, Hihetetlen magazin, IPM, stb. Nem csak ezek vannak: Vannak könyvek (Däniken), és csomó dokumentum, tudományos és ismeretterjesztő film.

2016. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szaklap" meg Däniken :D


Igen, ezek mind komoly bizonyítékok :)

2016. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!