Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A női mell hány éves korig...

A női mell hány éves korig növekszik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nevetni fogsz, az enyém igazán 38 fölött kezdett neki, s mára már egész normálisan nézek ki :)

47

2012. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy vannak olyan esetek amikor csak később kezd el... de úgy átlagosan gondoltam, hogy meddig is :)
2012. jan. 5. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én 14-éves koromra fejlődtem ki.
2012. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamóca.. ***** válasza:
100%
hát nekem 15éves korom óta ugyanakkora, csak formásabb lett már rágyúrtam:DD
2012. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az antropológia a mell fejlődését 18 éves korig bezárólag mondja, kis szórás lehet, olyan 4 év. Ez a tinédzserkori, hormonális okokra visszavezethető fejlődés, eddigre alakul ki a normális emlőállomány. Később ez még nőhet, de nem fejlődik: zsírlerakódás bármikor történhet. Pl. a hormontartalmú fogamzásgátlók is növelhetik a mellméretet, mivel segítik a zsírfelhalmozást.

Vagyis fejlődni fejlődik a felnőttkor eléréséig (ez változó, kinél hány év, 16-18 erős középátlagnak tűnik), utána viszont nőhet akár tehresség, szoptatás, hormonális változás, vagy egyszerűen testsúlygyarapodás miatt. (Továbbá a mellplasztika is növelheti, de azt ne nevezzük természetes folyamatnak. :) )

2012. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca.. ***** válasza:

nahát akkor lecsúsztam a szép nagy cicikről...

nem baj feszes popóm még lehet :DDDD

2012. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hollófernyiges ***** válasza:
58%
Annyi baj legyen, később leagalább nem fog köldökig lógni.
2012. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18-22 éves korig. De nekem pl. 15-16 éves korom óta nem nőtt semmit, pedig már 21 vagyok.

De nagyrészt zsírszövetből és mirigyállományból áll, aminek a mennyiségét több minden is befolyásolhatja.

Pl. terhesség ugye, hízás-fogyás, fogamzásgátló tabletta.

2012. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátlók növelik, sőt,, van olyan (hormontartalmú) spirál is, ami szintén- A terhesség és a szoptatás is. Nme vagy lecsúszva, nekem 70B-es volt, lánykoromban, és most 85C
2012. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!