Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lenullazni a...

Natym kérdése:

Hogyan lehet lenullazni a lajkoldat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
le szeretnek nullazni a lajkolda.hu-n egy szavazast ami rolam indult ki es elegge zavaro..
2012. jan. 9. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, viszont nem lehet írni a szerkesztőinek vgy valakinek hogy szedjék le mert sérti a jogaidat?
2012. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, közben néztem az oldalt, igazából csak lajkolda.net címen találtam meg, ha erre gondolsz, akkor ezt találtam ezen az oldalon:

"Elérhetőség: kapcsolat[kukac]lajkolda.com


FIGYELEM!


Az oldalon kizárólag felhasználók által beküldött tartalom jelenik meg. A feltöltött tartalmakért az oldal készítője semmilyen felelősséget nem válall, de a nem megfelelőnek ítélt tartalmakat előzetes áttekintés alkalmával eltávolítjuk! Amennyiben egy szavazás megjelenik okunk van feltéteezni hogy azzal minden rendben van, nem tartalmaz jogsértő elemeket.

Jóváhagyott szavazás módosítását csak a képen szereplő személy kérésére teljesítünk, abban az esetben ha valamely módon igazolja magát. Ennek az az oka, hogy harmadik személy ne befolyásolhassa a feltöltő - addig vélhetően jogosan és saját akaratából közzétett - tartalmát.


Kép, vagy szavazás eltávolításának kérése:


Minden szavazás előzetes átvizsgálás utánkerül az oldalra, valamint a feltöltőnek nyilatkoznia kell, hogy jogban áll feltülteni az adott képeket. Előzetes átvizsgálás során kiszűrjük a sértő, korhatáros, vagy feltételezhetően visszaélést mutató tartalmakat. Ennek értelmében a megjelent szavazásoknál jogunk van feltételezni, hogy minden jogszerűen a szereplő személyes beleegyezésével történt.


Utólagos módosítást kizárólag a képen szereplő személy, vagy kiskorú esetében szülői megeresése esetén kérhető. Ehhez igazolni kell a megkereső személy és a képen szereplő személy azonosságát (pl facebook adatlap). Szülői megkeresés esetében a kiskorúságnak és a rokoni kapcsolatnak is láthatónak kell lennie az adatlapon.


Tájékoztatjuk, hogy oldalunk semmilyen személyes információt nem tárol. Minden adatot a facebook rendszere rögzít, mi azt csupán egy adott formában közvetítjuk. Ezért a lájkokat, szavazatokat és oldalakat nem áll módunkban törölni. Csupán módosítani oly módon, hogy azon a személy ne legyen felismerhető."

2012. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!