Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan adunk össze két gyököt?...

Hogyan adunk össze két gyököt? Például gyök2+gyök3 az mennyi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

gyök 5 !


üdv, egy matekzseni.

2012. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
matekzseni hülyeséget írt. gyök^x + gyök^y nem egyenlő gyök^(x+y). Nincs rá szabály tudtommal.
2012. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. kár, hogy ti matekosok nem értitek a viccet és egyből lepontoztok. humortalan népség :)
2012. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne poénkodj Matekzseni!

Csak akkor lehet összeadni, ha a gyökkitevő és a gyök alatti mennyiség is megegyezik. Például:

négyzetgyök 2 + négyzetgyök 8 = négyzetgyök 2 + 2* négyzetgyök 2 = 3* négyzetgyök 2.

2012. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen az értelmesebbeknek :)
2012. jan. 9. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:
nem tudtam, hogy nem szabad viccelni. milyen szárazak vagytok! nem irigylem a kérdezőt sem. már értelmes sem vagyok? :D idióták.
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi volt ebben a vicces, te szerencsétlen? :D Szerintem ezen az se röhögött volna, akinek a legkifinomultabb humorérzéke van. Ha baromságokat akarsz beírkálni, akkor menjél a szex, szerelem témakörbe, én is szoktam néha trollkodni ott. De itt minek, írsz be f*szságot, ha feltette kegy normális kérdést. Mind1, azért remélem, amikor beírtad a válaszod, legalább neked sikerült lefordulnod a székedről a röhögéstől, hogy mekkora poént sikerült benyögnöd! :,D
2012. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem csak az lehet humoros, amin nevetnek az emberek. :) egyébként csak azt nem értem, hogy miért kell rögtön így rám támadni egy ilyen ártatlan kis poénért. na mindegy, legyen szép estétek!
2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem támadt rád senki. én mondtam, hogy hülyeséget írtál, ami úgy is volt. ha valaki baromságot ír, és erre rávilágítanak, az nem támadás. te meg besértődtél és leidiótáztál minket, tehát te támadtál először.
2012. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

@ #1, #3


Na, adtam egy zöld kezecskét a #1-re. Most nézd meg gyorsan, amíg 25%-ot mutat!

2012. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!