Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha egy jó erős mágnest teszek...

Ha egy jó erős mágnest teszek a tarkomhoz akkor 20-30 perc mulva tényleg szellemet fogok képzelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
:DDDD
2009. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na annyit olvastam ilyenekről, hogy muszáj elmondanom a véleményem:

Hát elvileg tényleg van az agyban egy ilyen központ amit ha ingerlünk akkor úgy érezhetjük mintha az lenne( cikk: [link] de mint ahogy ebben az szösszenetben le is van írva nem igazán tudjuk, hogy ez miért alakult ki, hogy mi haszna is van. Az egy dolog, hogy mesterségesen elő tudjuk idézni de kérdés, hogy mi a természetes haszna((példának okárért a ha egy ember akit szeretünk hozzánk ér és ez örömmel tölt el de ha totál sötétben vagyunk és mondjuk megérint egy robot(:D) nem biztos, hogy el tudjuk dönteni ,hogy melyik-melyik és esetleg ugyanazt a hatást válthatja ki). Vagyis ugyan elő tudjuk mesterségesen idézni de hát... Ráadásul nem hinném, hogy aki valaha szellemeket látott annak mind mágnes lett volna a fejébe, vagy netán epilepsziás lett volna. Persze nem kizárt:) És itt van még a meditáció jótékony hatása amit egy mágnessel egyáltalán nem lehet reprodukálni és mégis köze van ehhez. Na lényeg az emberben semmi sincs ok nélkül és nem mindent lehet pusztán elmezavarral megmagyarázni.

2009. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

szerintem nem.

hogy miért?


-én dolgoztam olyan erős mágneses térben, ahol ha elengedtem egy lapátot, az nem lefelé indult el, hanem fölfelé. (80t ívkemence) nem láttam szellemeket, de akikel együtt dolgoztam, azok sem láttak.

-egy MR viszgálat is nagyon erős mágneses térben megy és ott sem tudok ilyenről. (igaz, az talán nem tart ennyi ideig, de direkt ezzel vizsgálnak agyfunkciókat, úgyhogy szerintem feltünt volna, ha zavarja)

-ha ez ilyen egyszerű volna, akkor a sok idióta nem kábítószerre költené a pénzét, hanem mágnesre...

2009. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább légy megfontolt, jó erős mágnest nem szabad csak úgy a tarkódhoz rakni 20-30 percre.
2009. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!