Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtanulni a...

Hogyan tudnám megtanulni a leckéket?

Figyelt kérdés

%-ös szeretnék lenni év végén és nem tudom, hogy hogyan tanuljak.

Már hatodikos vagyok és már szinte sírok dogaosztás előtt.


2012. jan. 16. 17:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs 5-ös
2012. jan. 16. 17:28
 2/12 fúróferkó ***** válasza:

Ne akarjál ötös lenni ,csak egyszerűen próbáld élvezni az anyagot!Minden tantárgynak megvan a szépsége.Aztán iskolája válogatja ,hányast adnak ott érte.De szeretnék és bukdácsolni Pesten az Apáczaiban,pedig csak egy kis vidéki suli jutott .

Ez a kitűnő máshol sz@rt sem ér.

2012. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gyöngyösön tanulok a Berze Nagy János Gimnáziumba.

Kisgimis vok.

2012. jan. 16. 17:43
 4/12 fúróferkó ***** válasza:
Biztos elsős vagy.Igaz?
2012. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem itt van 5-8 ez a kisgimis.

És én nyolcosztályosba járok. 5-12-ig

2012. jan. 16. 17:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Nézz utána a gimi honlapján!
2012. jan. 16. 17:48
 7/12 fúróferkó ***** válasza:

Ó annyira nem köt le ez a dolog .Csak azért kérdeztem hányadikos vagy ,mert az általánosból éppen kikerülő és középiskolába belépőknél ,szokott előfordulni a teljesítménykényszer.

Pláne ha eddig kitűnő volt mert okos volt ,mert a volt osztályfőnöke statisztikai eredményt gyártott ,aztán a gimiben nagy pofára esések jönnek.

2012. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából csak azért szeretnék megtanulni dolgokat mer anyum azt mondta, hogy ha kitűnő leszek kapok egy kutyát.

És ezt már 5 éve ígérgeti.

2012. jan. 16. 17:55
 9/12 fúróferkó ***** válasza:

Nagy politikus az anyud.Biztos jól ismeri a képességeidet ezért tett ilyen feltételt.

De az kutyus megérne annyit,hogy ráhajts.Például mától kezdve nem ülsz ide a szám.géphez ,hanem helyette tanulsz.

2012. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Me már 1 óta tanulok és holnapra már megtanultam am holnap osztják ki az irodalmat és remélem jó lesz.
2012. jan. 16. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!