Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Menyi lehet a legolcsóbb...

Menyi lehet a legolcsóbb 9mm-es és hol lehet kapni? és igazi

Figyelt kérdés
fegyver,9mm,
2012. jan. 21. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Boltban vagy illegálisan vásároltra gondolsz?
2012. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ilegális
2012. jan. 21. 14:18
 3/12 fúróferkó ***** válasza:
77%

Te nagyon nagy homály vagy kisapám.

Itt a világ nyilvánossága előtt érdeklődsz illegális fegyverbeszerzésen?

Ha szerencséd van az IP címed alapján már nyilvántartásba is vettek a TEK munkatársai.

2012. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én csak kiváncsi voltam hogy menyi a legolcsóbb 9mm-es mivel az utcán az olcsób és nem a boltokban:DD
2012. jan. 21. 14:39
 5/12 fúróferkó ***** válasza:
100%
10 perc alatt semmit sem fejlődtél.Legalább írd azt hogy eltévesztetted te 9 mm-es vízipisztolyt keresel!
2012. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én olcsót nem vennék, sehogyan se, pláne nem illegálisan. Szarra nem bízom az életem, mivan ha fölrobbanik a kezedben? Volt már ilyen.
2012. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Tudok egy helyet, ahol kaphatsz olcsón, de sajnos illegális. Leírom itt hogy hova kell menj, és ott kivel beszélj, ha már egyszer itt kérdezted meg. De olvasd figyelmesen, és tartsd titokban.


Budapest IX. kerületében találsz egy rozzant házikót, menj be oda. Ott egy vén és csúnya asszony fogad majd téged, kövesd őt. Amint megmutatja az ajtót ahova be kell menned, ne félj és ne is kérdezz többet az öregasszonytól, hanem menj be rajta. Egy erdő közepében találod magad. Az első szembe jövő mókustól érdeklődj Aprajafalváról, ők majd útbaigazítanak. Ha odaérkeztél, a törpök majd megmondják merre kell folytatnod az utad, hogy megtaláld a Százholdas pagonyt. Miharabb indulj útnak, hogy még időben odaérj mielőtt a muclik és vuclik megtudnák, hogy érkezel, különben elkergetik Malackát, akitől át kell venned a különeges iránytűt. Ha ez sikerült, indulj el északi irányba és menj az Üveghelyen(aminek a belsejében nagy vasmag van, ezért mutat rá az iránytű) és az Óperenciás tengeren is túl. Ha esetleg közben elromlana az iránytű, érdeklődj Mekkelek felől, ő biztos megjavítja, de az is lehet, hogy nem. Mindegy, ahogy átkeltél az Óperenciás tengeren, találsz közvetlenül a parton egy jó kis bárt. El sem lehet téveszteni, hidd el, kint áll egy nagy kamion, egy böhöm nagy állat alszik benne, odabent tele jó csajokkal, az egyik szobában pedig zsugabubus(akinek a neve Johnie) pókerezik Nimfasékkal. Na, szóval ha oda elértél, keress egy gépet és írj róla nekem egy e-mailt az akkorhulyevagybmeghogyazeszemmegall@freemail.hu-ra és majd mondom a további utasítást.


Minden jót, öltözz fel melegen. Ja és a bárban nincs wifi.

Üdv: Jurij Orlov

2012. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 fúróferkó ***** válasza:
100%
Ilyen bonyolult szöveggel nem szabad terhelni szegényt.
2012. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben Budapesten a Teve utcában érdeklődnék abban a nagy üvegház szerű épületben.
2012. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30-50 forintos nagyságrend, de illegálisan semmiképp se tarts fegyvert.
2012. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!