Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 22. 10:45
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Az, hogy ekkora f@szságot már régen olvastam.


Pedro

2012. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtené bővebben?
2012. jan. 22. 12:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Te biztos tudod, mint Dr. Papp Lajos, aki szívsebész, a Pécsi Tudományegyetem nyugalmazott tanára, valamint PTE ÁOK Szívgyógyászati Klinika korábbi igazgatója.


Neked nagyobb tudásod van!

2012. jan. 22. 12:19
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:
67%

Attól függ. Sebészeti téren nyilván neki van nagyobb tudása.

De egyéb téren vajon mitől lenne okosabb, mint akár én???


A cikk alapján valódi polihisztor lehet a doktor úr. Gátlástalanul nyilatkozik mezőgazdaságról, politikáról, természetvédelemről, történelemről - megkockáztatom, hogy ezen a téren nekem is van annyi műveltségem, mint neki. Én is jártam iskolába, diplomát szereztem, és például földrajzból, vagy fizikából garantáltan többet tudok mint ő... (Ez már csak a szakmám miatt is így van.)


Persze, elképzelhető, hogy valaki alapos képzéssel több területen is felküzdi magát a csúcsra. De tipikusan erre egy orvosnak (főleg egy jól képzett, gyakorlott orvosnak) marhára nincs ám ideje.


Ráadásul az egész szöveg kissé(???) célzatos, eléggé fura szemüvegen keresztül nézi a világot. Ez pedig már eleve megkérdőjelezi a hitelességét, pontosabban a szavahihetőségét.


"2006 tavaszán a médiában bejelentették, hogy Magyarország a Föld 25 leggazdagabb országa közé tartozik!"

Hol, melyik médiában? És miben is vagyunk a leggazdagabbak?


"Nagy Sándor hódító hadjáratának célja

valószínűleg a Kárpát-medence és ezen belül a Pilis elfoglalása volt."

Ja. Így van. Ezért is indult KELET felé... Nem tudta, hol van a Kárpát-medence. És senki nem mondta meg neki!


"A tatárok, a törökök, a Habsburgok, a németek, az oroszok mind ugyanezzel az irigységgel és sokszor gyűlölettel gondolkodtak és cselekedtek földünk megszerzése érdekében."

Mindenkinek ez a kis földterület kell. :-D

Nem paranoid egy kicsit a bácsi?


"A parlagfűről elterjesztették, hogy minden allergiás megbetegedés fő okozója, holott valójában "teljesen ártatlan"."

És ezt EGY ORVOS mondja??? Azért erről kérdezz meg egy allergiást is.


"Ezzel újra elérték céljukat: a gazdák nem bírják a büntetést kifizetni, nem érdemes a földet a nevükön tartani, így megválnak tőle. "

Hát biztosan csakis ez lehetett a cél. Nem beszélve arról, hogy a parlagfüvet virágzás előtt le kell kaszálni és kész... Messze nem emiatt nem érdemes egy földet megtartani. Azaz célzatos félrevezetés ez az egész.


"Somogyban már van olyan terület, ahol falustól együtt külföldi tulajdonban vannak még az utak is!"

Ez egy jó nagy baromság. A közutakat az önkormányzat nem tudja eladni, mert ő csak kezelje - a tulajdonos a magyar állam. Vagyis ez itt szintén félrevezetés, vagy nevezzük inkább hazugságnak?


"A ki nem mondott valódi célja a kutatási feladat-adásnak az volt, hogy a szemita (felsőbbrendű) gént találják meg."

Ebből olyan világbotrány lett volna, hogy a Rockefeller alapítvány le nem mosná magáról a fasiszta jelzőt... De hát leírni sok mindent lehet.


"Tatárlaki leleteken, melyek már bizonyítottan legalább

6000 évesek, és az ősi Magyar rovásírással írottak! Ne felejtsük, ekkor még a piramisok sem léteztek!"

Hát persze! Mi vagyunk a Föld őslakói! :-DD


"De máris 15000 éves Magyarságnál tartunk, ha a glozeli köveket tekintjük induló pontnak, melyek kora 15000 év! Amivel nem tud mit kezdeni a világ tudományos köre, mert azt nem szeretnék elismerni, hogy a Magyaroké az első írástudás, hiszen abban az időben még nem létezett írás!"

Sötétség Istene... Ja, nem, bocsánat, mi ANNÁL is régebbiek vagyunk. Tőlünk származik mindenki a világon!


"Gondoljunk csak bele, a sok Nóbel díjasunk közül hányan érvényesültek Magyarországon!"

Valóban, ez egy szomorú dolog. De tudomásul kell venni, hogy kutatóinknak több lehetőségük van Amerikában, mint Magyarországon. (Nem beszélve arról, hogy onnan nem üldözték el őket, csak mert zsidók...)


"A 2007-es betelepülési törvény szabad utat biztosít ezeknek a bevándorlóknak. Az erdélyi magyarság mégis ki van zárva, számukra különböző előírásokkal gátolják és nehezítik a betelepedést.."

Ez tételesen nem igaz. Azaz HAZUGSÁG ha jobban tetszik.


"Természetesen senki nem ítéli el a becsületes munkából élő és nem elnyomó szándékú zsidó közösséget! "

Hát ez a fentiek után igazán nagyon megnyugtató. Csak kicsit hiteltelen.


"A kormány tagjainak zsidó származására a Kossuth téri események során hosszú, percekig tartó névsor felsorolásával próbálták a jelenlévők figyelmét felhívni. Ez a médiában botrányos visszhangot váltott ki. Itt nem antiszemitizmusról van szó,"

Nem bizony! Mi nem különböztetjük meg a zsidókat! Csak névsorolvasást tartunk. :-DD Röhejes.


"A lakosság csökkentésére bevezetett néhány módszer példaként: "Védő"oltások alkalmazása már kicsi, csecsemőkortól kezdve."

Hát persze! Hogy erre nem gondoltam! Azért csökken Magyarország lakóinak száma, mert a magyar orvosok aljas módon védőoltásnak álcázott szerekkel elteszik láb alól a csecsemőket! Azonnal fel kell jelenteni őket!


És ez az ember egy sebészprofesszor... Volt... De már erősen kiütköznek rajta az agylágyulás tünetei.


Pedro

2012. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A ki nem mondott valódi célja a kutatási feladat-adásnak az volt, hogy a szemita (felsőbbrendű) gént találják meg."

Ebből olyan világbotrány lett volna, hogy a Rockefeller alapítvány le nem mosná magáról a fasiszta jelzőt... De hát leírni sok mindent lehet.


Pedro egy igen fontos részt kihagyott ennek a mondatnak a kommentárjából: felsőbbrendű gén? Szemita? Érdekes. Most kissé megsajnáltam a nácikat.

(Amúgy a nevezett kutató, ha jól láttam, agyi aszimmetriákkal és epilepszia-kutatással foglalkozott a kérdéses időszakban.)


A többiben kalapemelés Pedro alapossága előtt, nekem nem volt türelmem elolvasni a cikket.

2012. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!