Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek valahol elárulja...

Szerintetek valahol elárulja egy ember arca a személyiségét?

Figyelt kérdés
Nem szép dolog külsőről ítélni, de azért mégis szerintem az arcra van írva egy ember személyisége. Az, hogy valakinek milyen állapotban "rögzülnek" az arckifejezései, megmutatja, hogy milyen ember, milyen gondolatai vannak. Ti hogy vagytok ezzel? Általában bejönnek az ilyen megérzések, vagy csak félrevezet? Volt már olyan, hogy teljesen olyannak ismertél meg egy embert, mint azt az arca alapján feltételezted? (Nekem pl. volt).
2012. jan. 26. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem van összefüggés az arckifejezés és a személyiség között. Valakinél jobban, valakinél kevésbé jól lehet következtetni, de általában bejön a megérzésem nekem is. Persze ezt nehéz objektívan megítélni, de én akkor is úgy gondolom hogy általában bejön a megérzésem.
2012. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ti összekevertétek a kettőt. tehát az arckifejezésből, ahogy reagál a mondandókra némileg meglehet ítélni. Az arcáról persze nem lehet mert egy édes ki pofi mögött lehet éppen egy gyerekgyilkos. Bár itt a kérdezőt nem értettem mert a kérdésben az arcról szol "de azért mégis szerintem az arcra van írva egy ember személyisége" de a tovább magyarázatnál már az arckifejezést vitatja. A kettő nem vág össze mert ha valakinek a mimikáját látod, akkor már nem a külsőről ítélsz. nem volt tiszta a kérdés..
2012. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem keverünk össze semmit. Ha valakinek az arcát látjuk, akkor minden esetben látjuk az arckifejezését is egyben. Ugyanígy amikor azt mondjuk hogy a szem a lélek tükre, ott is az arckifejezés is benne van a dologban.
2012. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az arcnak a személyiséghez semmi köze!Ted Bundy pofája mit árult el? Semmit!És még mondhatnák számtalant Aileen Vournos Sós Lajos stb.
2012. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
LOL. Aileen Vournos arca szerinted nem illik a személyiségéhez?
2012. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, hiába vitatjátok! "szem a lélek tükre", igen megszokásból mondjuk, de tudjuk hogy ebben is kevés az igazság, mert sokszor még 40 év alatt sem ismerhetünk meg egy embert teljesen,,akkor miről beszélünk
2012. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Semmi köze hozzá, hiába vitatjátok! "szem a lélek tükre", igen megszokásból mondjuk, de tudjuk hogy ebben is kevés az igazság, mert sokszor még 40 év alatt sem ismerhetünk meg egy embert teljesen,,akkor miről beszélünk"


Te miről beszélsz?! Nem az a kérdés hogy kiolvasható-e az arcból minden gyerekkori sérelem, meg az, hogy hányszor hazudik egy nap, hanem hogy "valahol" elárulja-e egy ember arca a személyiségét. Tehát valamilyen mértékben.

2012. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen létezik ez.Mert az ember arcán is vannak izmok.Mosolygásnál több izom van használatban.

Pl.:A vakok úgy tudják eldönteni bárkiről is,hogy jó,vagy rossz ember,hogy:tapogatják az emberek arcát.

2012. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!