Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy középiskolás...

Hogyan zajlik egy középiskolás szóbeli?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem ma voltam, hanem pár éve... uhhh, majdnem 10 éve. Hiába no, öregszem. Bemész, köszönsz, leülsz, mosolyogsz, mosolyognak, kérdezgetnek - és ez utóbbin van a hangsúly. Készülj fel, mit válaszolsz olyan kérdésekre, hogy mi a hobbid, mi a kedvenc tárgyad, mi érdekel, mi szeretnél lenni, ha nagy leszel, milyen könyvet olvastál utoljára (lehetőleg ne követelő olvasmányt nevezz meg, és olyat mondj, amit tényleg olvastál).
2012. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemész,elkérik az ellenőrződ.Leültetnek,kiadnak 1 lapot,amit megcsinálsz.Ha az előtted lévő végzett,a tanári asztal elé ülsz,megkérdezik a válaszaid,de előtte egy kis feszültségoldó csevejben lesz részed.Ennyi.
2012. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nos bemész a terembe,ha szerencséd van csak 6 ha szerencsétlen vagy mint én voltam akkor bent ül ,áll 10-15 tanár... :(

Húzol egy irodalom tételt,kidolgozod,lefelelsz...

Ha meg van húzol egy nyelvtan majd egy törit majd egy angolt és végül egy választottat...


Ugyan úgy lefelelsz kb 10-12 perc egy tantárgy :)


Nekem cinkes volt mert történelem felelés közben megcsörrent a telefonom amit ugye ki kell kapcsolni aztán magyarázkodtam:)

De poénra vették :)

Amúgy mindig rossz tanuló voltam,kettes aztán érettségire kajak nem kéészültem semmi tudásom nem volt de valahogy átrugdostak,sugtak,segítettek a tanárok,de függ attól is,hogy milyen a vizsgabiztos,van aki lesz'rja ha segít neked a tanár van aki nem engedi :))

2012. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A harmadik válaszoló szerintem az érettségire gondolt, a a másodiknak van igaza :). De nekem például feladatlapot se kellett megoldanom, csak egy szöveget kellett felolvasnom, és arról beszélnem.
2012. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!