Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angolból hogyan lehet könnyebb...

Angolból hogyan lehet könnyebben és hatásosabban tanulni?

Figyelt kérdés
eddig 5-ös voltam de félévkor négyes. NAGYON SÜRGŐS!!
2012. febr. 9. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol zenéknek a szövegét próbálod fordítgatni, vagy ha eleve van magyar fordítás a neten, akkor azt is nézed közbe hallgatod a zenét és a magyar szavakhoz párosítod az angol szavakat. Angol szinkron magyar feliratos filmeket nézz, vagy akár ha olyan szinten vagy akkor mehet az angol felirat angol szinkronos. Olvass angol nyelvű könyveket, cikkeket, tv-ben nézd a CNN-t vagy a BBC-t. Nekem ezek beválnak.
2012. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abból ítélve, hogy ötös voltál, és tudsz helyesen írni, arra következtetek, hogy elmúltál ~14 és okos is vagy.

Na mármost, akkor meg azt javaslom, hogy váltsd a műholdas TV-d nyelvét angolra. Ez egy. Másik opció, hogy ha valamit letöltenél, akkor thepiratebay(remélemmenb@sznakki)org.

Remélem kitalálod, mit hagytam ki.

G.

2012. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj össze egy Angol pasast valami cseten és akkor azzal beszélgess írogass sokat. :)
2012. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 oldfirehand95 válasza:
9gag.com
2012. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!