Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék könnyebben tanulni?

Hogyan tudnék könnyebben tanulni?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy nehezen tanulok,vagyis miközben tanulok akkor unom,de valamikor nehezen tudok csak tanulni.Reggel 4-kor kelek fel tanulni,de azt már unom,ezért valami segítség kellene.Ha normálisan megtanulom,de az nagyon ritka,mert kb 10 perceket tanulok,mivel unom meg izzadok közbe,de ha normálisan akkor 5-sre tanulom meg,de ha nem akkor 2-3-as.
2012. jan. 2. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer kipihent kell lenned. En is keszon fekszek, koran kelek es erzem is, hogy mindig faradt vagyok mikor tanulni kellene, sokszor annyira, hogy meg olvasasra sincs erom. Nehez, de megfogadtam en is, hogy hamarabb lefekszek, mert igy kelek 6kor es 12kor fekszek vagy meg kesobb es az a 6ora alvas nem eleg.
2012. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tanuld meg a Villám Olvasást mindenki tud fotólátásban látni mért ne tudnál te is
2012. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!