Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen tudományos magyarázat...

Milyen tudományos magyarázat (ok) van (nak) a poltergeist jelenségre?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud hiteles forrást, linket, stb. is írhat, megköszönném.

2012. febr. 17. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen hiteles forrás van a létezésére? (az ufo-magazin nem az)
2012. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel tudományosan nem létezik ilyen jelenség (még egyetlen esetben sem sikerült észlelni vizsgálható körülmények között - mindenki csak hallott róla, vagy akkor tapasztalta, amikor egyedül volt), ezért TUDOMÁNYOS magyarázat sincs rá, ahogy más kitalált eseményekre sem.
2012. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van is magyarázat, az inkább az érzékcsalódások, pszichológia témakörébe tartozik.
2012. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néhány tudományos magyarázat:

-1 üveg vodka

-LSD

-Füves cigi

-egyéb hallucinogén anyagok

2012. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Amúgy miért nem foglalkoznak a jelenséggel? Én úgy tudtam, hogy egy-két tudós már utánajárt, és valamilyen mágnes erő volt a ludas. De hallottam olyat is, hogy ahol ez irányban vizsgálódtak és valós eset volt, ott kiderült, hogy kivétel nélkül pszichológiai problémák voltak a család egyes tagjaival.
2012. febr. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!