Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Segíteni nekem valaki a...

Segíteni nekem valaki a biológia középszintű érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most fősulis vagyok, de más irányba szeretnék továbbtanulni, s ahhoz biosz érettségi kell. Nincs felkészítő tanárom, és alapból is gazdasági suliba jártam, ahol biosz nem volt főtantárgy. Szeretném kérdezni, hogy valaki letudná írni nekem melyik könyvekből tudok felkészülni,illetve, egy tételsort is tudna küldeni valaki? Nagyon szépen megköszönném!
2012. febr. 19. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kifejezetten érettségizőknek készült: [link] Ennek a második kötetét is meg kell venni természetesen. Itt vannak a követelmények közép és emelt szintre lebontva: [link] . Alap kémia tudás nélkül nem lesz könnyű megérteni egyes részeket (sejtbiológia, biokémia), úgyhogy a régi kémia könyveket is érdemes elővenni. Hajrá!
2012. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2012. febr. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!