Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteznek földönkivüli élőlények?

Léteznek földönkivüli élőlények?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:47
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Szerintem igen. Ha a világűr végtelen biztos van még valaki benne a földi élőlényeken kívül.
2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is léteznek. De itt nem a marslakókra gondolok meg az ufókra hanem arra ,hogy a világegyetem hatalmas és tudunk pár olyan naprendszerről ami hasonló a mi naprendszerünkhöz. Ebből kiidulva akár létezhet élet máshol is. De az a vicces hogy ezek a bolygók olyan messze vannak hogy egy most leadott adás 20-30 ezer évig is eltarthat mire odaér. És mire válasz jön az megint ennyi idő.
2012. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:

Igen valahol egész biztosan. A Drake egyenlet alapján ki is számolható a mennyiségük.

[link]

2012. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

A Drake egyenletnek régóta nincs jóformán semmi értelme, mivel az összes változója pontosításra szorul - és még így is hasraütés szintet lehet vele elérni. Tippünk sincs arról, mi, és mekkora esély kell ahhoz, hogy élet alakuljon ki.


Igazából, azt sem tudjuk megmondani, mi számít életnek :)


De kérdező, szinte biztosra veheted, hogy léteznek valahol élőlények.

2012. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Neil Armstrong egy ideig az volt de aztán visszajött.
2012. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Azért az röhejes, hogy szegény Edwin Aldrin-ra senkisem emlékezik, mindössze azért, mert ő volt a második...
2012. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
kedves utolso ez sajnos ilyen....a masodikokra senki nem emlekszik........mondjuk ez csak szereny maganvelemenyem de ez a 2 ember szerintem sohasem jart a holdon.......
2012. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

És miből ered ez a magánvéleményed? Mert bizonyos emberek azt mondták? És azok a bizonyos emberek mitől szavahihetőbbek, mint a jóval nagyobb többség?


csak érdeklődésképpen :)

2012. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének?Hiszen akkora a világegyetem,hogy nincs olyan elme ami mind ezt feltudná fogni :) Sok olyan más bolygó van ami képes arra,hogy élet legyen rajta.
2012. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Léteznek itt csak az a kérdés hogy az intelligencia milyen gyakori. Az űr egyáltalán nem végtelen ahogy az első válaszoló írta erre nagyon érzékeny vagyok azt mondhatjuk hogy határtalan de véges. Azt hogy a holdra szállás kamu már az Állítólagban is megcáfolták.
2012. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!