Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire legális spam-et küldeni?

Mennyire legális spam-et küldeni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire...
2012. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vree ***** válasza:

Köszi hogy kérdezted, én nem is tudtam hogy létezik SpamWiki site: :D

[link]


A magyar rendszerben a hirdetési célú, természetes személynek az ő jóváhagyása nélkül küldött e-mailt bünteti.


Ki a természetes személy?:

[link]

2012. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad az álnév :) Amúgy készüljetek, mert már közel 600.000 magyarországi e-mail címet gyűjtöttem. Mo. gazdasága hamarosan fel fog lángolni gyerekek!
2012. ápr. 19. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A spamtól?


Azt megnézem.

2012. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vree ***** válasza:

Mielőtt egy szörnyet kreálnánk, ajánlanám figyelmedbe Eddie Davidson és más "spamkirályok" történeteit [link] akik közül sokan jelenleg is a börtönbüntetésüket töltik. Az álnév nem véd meg, ha akarnak így is lenyomoznak. Az a szerencséd hogy a spamszűrő így is kiszórja jó valószínűséggel az üzeneteidet.


A személyes véleményem az hogy cs*szd meg, az ilyenek miatt használhatatlanok a nyilvános e-mail címek.

2012. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, a helyesírási hibáid alapján simán kiszűrhető vagy, szóval a jövőben legalább tudni fogjuk, hogy tőled jött a levél. Továbbá visszakövethető vagy. És már azt is tudjuk, hogy feljelentést is szabad tenni. Ez igen kellemetlen lesz, attól tartok...
2012. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van... Meggyőztetek :s Pedig nagyon jó kis tervem volt.
2012. ápr. 20. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!