Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az agyam nem fog semmit,...

Az agyam nem fog semmit, mitcsináljak? Nem birok semmit megjegyezni és vizsgára készülök! A többi lent!

Figyelt kérdés
Négy éve súlyos depreszios lettem képtelen voltam iskolàba jàrni és tanulni,feladtam mindent!Most màr van segitségem és megkaptam a lehetöséget,hogy letegyek egy osztàlyt ...de egy hónapom van rà és 10 egész éves tantàrgyból kell vizsgàznom.......àà az agyam meg nem fog semmit!Pedig mindennél jobban akarom!Segitsetek!
2012. ápr. 27. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
szedj memolife-ot,tanuls közben hallgass sznfnikus zent,nzz a neten agykontroll hanganyagokat.
2012. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyebkent a depressio a fo oka,ahogy leirtad
2012. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell az agynak a jó oxigén ellátás. Ehhez meg kellsok vas, és mellé folsav, hogy fel tudjon szívódni. (PL. a dr. Lenkei féle 8-as alapban minden benne van.)Aztán tanulás előtt egy jó kis futás friss levegőn. Az agyi vérkeringés beindul ettől. Vannak gyógynövének is, amelyek "agykarbantartók": Gyermekláncfű gyökér kávédarálóban megdarálni, picit tenni az ételbe. És a rozmaring levele is. És lehet egy kis fejenállás, jóga stílusban, vagy bárhogy, csak hogy az agy kapjon egy jó "agymosást" .Orbáncfű tea is használ, gyógyítja a depressziót és a kéros hatásait.
2012. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!Probàlkozni fogok:-)Remélem bejönnek...annyira sokat jelentene ez az egész,hogy hihetetlen!Csak lesz valami megoldàs...
2012. ápr. 27. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Rozmaringot, orbáncfüvet én is tudom ajánlani, nekem segítettek súlyos vizsgaidőszakban. A citromfű- és eukaliptuszolajok is, mert frissítették a levegőt (lehet, a menta is segített volna, de ez a két illóolaj volt itthon). A futás kiváló, egy kiadós reggeli is csodákra képes. A zöldségek, gyümölcsök a vitaminpótlás miatt jók. A tojás is segíthet, a tengeri halak, jódozott só használata is jót tesz. (Azért a sóval csínján. :) ) Az olajos hal bizonyítottan neuroprotektív, és bár nem erre van szükséged, de rengeteg energiát ad viszonylag kis tömeghez képest, ami szintén "életmentő" lehet.


Fontos, hgy bármennyire is fontos a tanulás, óránként tíz percre állj fel, vagy sétálj a szobában, vagy tornázz, vagy menj ki a friss levegőre, ha kertes házban vagy. Tíz perc az ajánlott, de pár perc is segít.

Sok sikert!

(A legjobb tanács: mondd azt, hogy te mindent tudsz. Ha ezt elhiszed, tényleg mindent fogsz tudni.)

2012. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is kösszi a segitséget!
2012. ápr. 28. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!