Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nektek milyen tanulási módszer...

Nektek milyen tanulási módszereitek vannak amik be is válnak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kikapcsolom a gyik.hu-t, átfutom az anyagot, aztán elolvasom normálisan, megpróbálom nagyjából összerakni a képet, aztán megint átolvasom, alaposan, és közbe megpróbálom visszamondani, aztán ha egy rész végére értem, megint megpróbálom elmondani, aztán elolvasom megint hogy jól mondtam-e. A legvégén random ugrálok a részek között, és mindegyikről elmondom amit tudok, aztán megnézem jól mondtam-e. Nyilván az anyag nehézségétől függ, hogy hányszor megyek át rajta.
2012. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha feladatok is vannak, akkor minnél többet megoldok. Először a könyből bogarászva a megoldás lépéseit, aztán lehetőleg fejből.
2012. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira jó írások vannak itt erről, hogy mindenki áradozott róla, aki csak olvasta.

Neked sem tilos megkeresni!

2012. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!