Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Önfenntartó ház ötletét hol...

Julcsi57 kérdése:

Önfenntartó ház ötletét hol lehet továbbvinni hivatalos szinten itthon és külföldön?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki szeretné eladni az önfenntartó ház ötletét, találmányát. Van olyan internetes közösségi oldal, hogy mindenhol a világon meg tudják nézni? Mert itthon nem sok esély van rá, hogy valaki ezt finanszírozná.

#ökoház #önfenntartó ház #természetes energia
2012. máj. 24. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ja, fészbukk.
2012. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ő is arra gondolt.

Esetleg még más ötlet?

2012. máj. 25. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal Németországban vannak önfenntartó házak. Sőt, a többletenergiával gazdálkodnak is.

Itthon meg többektől hallottam, hogy adót kell fizetnie, aki alternatív energiaforrásokat használ (nem tudom, ez mennyire igaz).

2012. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan, hogy mire gondolt az ismerősöm, de elképzelhető, hogy teljesen más, mint a német. Mert ugye a magyar feltalálók világhírűek.

Egyébként nálunk minden lehetséges. Én sem hallottam még, hogy megadóztatnák az alternatív energiát, de hát sose lehet tudni. A jelenlegi kormánytól már csak adókat lehet várni mindenre.

2012. máj. 29. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak éppen nem Magyarországon lettek világhírűek... :(
2012. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Barátoméknak van egy nagy szélerőmű (egy oszlop) és azzal gazdálkodnak. Valamelyik nap megjelent az EON, nemtudom honnan tudták meg, hogy ez itt nem lehet, vagy pedig aláír egy papírt, hogy az összes áramot elvezetik tőle, és nem 37 ft-ért adnak neki 1 kW-ot, hanem 25.

Kész rablóbanda ez a Magyarország.

Ha kurrrrvajóötleted van, javaslom menj ki Németországba, és ott érvényesítsd...

Ebbe az országba már semmit sem adnék.

Idekint sokkal szebb az élet. :)

2014. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!