Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet -e kapni vagy egyáltalán...

Lehet -e kapni vagy egyáltalán létezik olyan készülék amelynek a hangját csak a kutya érzékeli? Én nagyon félek a kóbor kutyáktól és ennek a riasztására lenne szükségem.

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen:

[link]

2012. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetsz ilyen célból önvédelmi fegyvert is. A kutyakérdést sokan bagatellizálják, pedig nagyon veszélyesek is lehetnek. Nekem spray van, de még sohasem használtam élesben, így nem tudom, milyen hatásos, de a semminél jobb az biztos. Meg jó, ha van nálad valami szatyor, csomag, ha támadna a kutya akkor azt tedd kettőtök közé...
2012. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem egyszer jól megkergetett egy kutya..

Tenisz edzésről jöttem haza gyalog,elkezdett felém futni egy kutya + ugatott rám.

Nagyon megijedtem először a táskámat tartottam közöttünk,aztán eszembe jutott hogy van egy csomag tenisz labda a táskámban gyors előkaptam egyet elhajítottam amilyen messze csak tudtam,utána futott én meg szaladtam mint az állat!

Én is nagyon félek a kóbor kutyáktól de a leghasznosabb szerintem amit az első válaszoló írt.

2012. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, de léteznek süket kutyák is :)

Bár főleg a "Columbó kutyája" típusok, azok meg nem agresszívek.


A gázpisztoly kutya ellen ideális, az ultrahangos riasztóval az a baj, hogy mivel nem hallod, nem tudod, hogy éppen működik-e.

2012. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:
Nem feltetlenul jobb a semminel, mert a semmitol legalabb nem szamitasz vedelemre. Egyebkent a kutyasipot hallja, akinek jo a fule - pl en is.
2012. okt. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!