Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsó, jó bumerángot...

Hol lehet olcsó, jó bumerángot venni? Vagy esetleg olyat, mint ez itt a képen?

Figyelt kérdés

[link]



Megtaláltam nemrég ezt a régi bumerángot és elkezdtem vele dobálgatni. Már régebben észrevettem, hogy működik, de most jutottam el odáig, hogy ráérezzek, hogy tényleg pontosan visszajöjjön. Csak sajnos most visszafele esve nekicsapódott egy kőnek és eltört... nagyon sajnálom, mert jól működött. Igazából elég régi darab, szerintem a műanyag már valahogy törékennyé is vált, mert sokkal fakóbb, mint régen volt, szóval nem csodálom, hogy nem bírta olyan jól. Viszont szeretnék egy újat. Ez a mostani is valami tombola-nyeremény volt, szóval nem valami hiperszupert akarok, csak valami simát. Viszont nem tudom, hol lehet ilyet venni.


(google nekem a decathlont hozta be. Azért ide írok és nem oda, mert hátha van itt valaki, aki tud olyat, mint ami a képen van)


2012. máj. 25. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A Reflexshop tele van ilyenekkel, és egy csomó fajta szabadidős játékkal.

[link]

2012. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 25. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet ne vegyél, ez el van törve!
2012. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!