Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek Léteznek vámpírok?

Szerintetek Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én ami óta az eszem tudom azóta érdekelnek a vámpírok és keresem őket.Nagyon az akarok lenni,meg vannak az okaim hogy vámpír akarok lenni....!Nem kevés!!:)
2012. jún. 2. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
vannak számítógépes játékok, ahol lehetsz vámpír, de azt hiszem ennyi a maximum, amit tehetsz!
2012. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2012. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tanulnál meg inkább írni!
2012. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Na, újabb Twilight-on nevelkedett 12 éves.

Meg vannak az okaim, hogy a pokolra kívánjalak. Nem kevés! :)

G.

2012. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ilyen szeretnél lenni?


[link]

2012. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A porfíria egy létező kór - de nem vámpír. Vámpírok nincsenek. Ezen meg a fantáziádon kívül (jó, igaz, ott vannak az első által említett számítógépes játékok) más lehetőség nincs.

Lehet ezermillió okod, hogy vámpír akarsz lenni, ezek között lehetnek igen nyomósok is, attól még nem lehetsz az. Én mondjuk füles planária akarok lenni, okaim többek között a nyugalomra és a tökéletes boldogságra való törekvés, mégsem leszek füles planária, hiába tudom, hogy létezik.

Amúgy szerintem inkább legyél sör. Bármelyik férfiből nyáladzó idiótát csinálhatsz, nem tudnak ellenállni neked, még a nők sem vetnek meg, imádnak, tisztelnek, akár rabszolgáddá is válhat valaki, ha eleget vagy vele.

2012. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Mik az okaid?
2012. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam tirwitert nézni és nem 12 éves vok.,Az okaimat nem szeretném el árulni ne haragudjgatok.,És ha faj hogy nem írok helyesen akkor nem kell el olvasni amit írok!
2012. jún. 4. 18:38
 9/17 A kérdező kommentje:
És én a véleményetekre vagyok kíváncsi azért tettem fel a kérdést!én szerintem léteznek.......!És most nem a betegségre gondolok!:))
2012. jún. 4. 18:40
 10/17 anonim ***** válasza:
és mire alapozod a létezésükbe vetett hited?
2012. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!