Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mien csaták vannak a kőszívű...

Mien csaták vannak a kőszívű ember fiaiban?

Figyelt kérdés
Létszi minnél hamabrabb nagyon fontos lenne :)

2012. jún. 5. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen nem mien!!!
2012. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Házi feladat?

Én olvastam a kőszívű ember fiait,és nagyon jó kis könyv. Ha olvastad akkor pontosan tudod a választ a kérdésedre..

2012. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

bocsíí :D nekem is feltünt h van pár hiba :/ de nagyon siettem vele :D *légyszi.

tudom h jó és félig ki is olvastam csak aztán nem volt rá tovább ídőm és holnapra kéne :/

2012. jún. 5. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
megvan a könyv :))) :/
2012. jún. 5. 21:38
 6/14 anonim ***** válasza:
A gyakori helyett már ki is olvashattad volna.Főleg ha félig már olvastad..Nem bánod meg jó könyv.
2012. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem mondod h egy óra alatt kiolvasok 200-100 oldalt :s nekem is tetszik csak egyszerűen még arra is nem volt ídőm. de ha nem tudsz segíteni akkor köszönöm.viszlát :)
2012. jún. 5. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudnék segíteni.Mert tudom milyen csaták voltak.Én ki olvastam 1 nap alatt az egész könyvet.

Csak azért nem segítek,mert 1 óra alatt is simán ki lehet olvasni a könyvet,ha nem a gyakorin lógnál..

Ha csak olyan segítség kellett volna hogy tudod az X.Y csatát de nem érted a lényeget már simán leírtam volna neked,segítettem volna.De a lustaságod miatt én nem írom meg helyetted a házit..

Senki nem fogja megírni,úgyhogy fogadd meg a tanácsomat:

Gép kikapcs,és olvasd el a könyvet.

2012. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem írónak.A kérdés ki írása óta majdnem 1 óra telt el.100-200 oldalt 1 óra alatt ki lehet olvasni.

sok sikert

19/L

2012. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privát üzenetedet.


" ha nem segítesz ne kötöszködj :/ örvenedk h olyan kommentek alá is van ídőd pazarolni az ídőd amihez nyilván semmi közöd :s köszönöm megértésed és segítséged :s"


Édesem..Én nem kötözködők,csak próbállak arra rávenni,hogy van időd olvasni.Hiszen már 1 óra eltelt a kérdésed óta.

Nem vagyok egy kötözködős ember,sőt örömmel szoktam segíteni másoknak,de nem olyanoknak akik nem képesek legalább elkezdeni a dolgot..

De ígérem többet nem írok ide,mert nem fogok egy 13 évessel vitázni.Nem én fogok egyest kapni..

2012. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!