Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért állítják egyesek, hogy...

Miért állítják egyesek, hogy meglátogatták a földönkívüliek és vizsgálatokat hajtottak végre rajtuk?

Figyelt kérdés
Unalom, esetleg hallucinogének?

2012. jún. 13. 10:43
 1/8 Antimod ***** válasza:
Esetleg egyik sem.
2012. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség, alvás-paralízis, túlzottan élénk fantázia, unalom... Vagy tényleg elmei problémák :)
2012. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a boszorkányozás már kiment a divatból!:)
2012. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen a saját memóriájuk is torzult már, annyira beleélték magukat, és így ők maguk sem tudják már, mi történt valójában. Vagyis egy hazugságvizsgálaton is átmennének, mert úgy emlékeznek mindenre, ahogy azóta rögzült.
2012. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:
Én azért megnézném, a sebeik mitől keletkeztek.
2012. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is megnézném, amennyiben ismernék ilyen embert. De valahogy az én baráti körömet nem csipázzák ezek szerint :D

Te találkoztál már ilyen emberrel, utolsó válaszoló?

2012. jún. 16. 10:44
 7/8 anonim válasza:
35%

Mert nyomorékok és mentálisan sérültek.

Ugyanez vonatkozik a halottlátókra is.

Érdekesnek tartom hogy egységesen mindenhol ugyanaz a szöveg... miért pont vizsgálatokat kéne végrehajtaniuk a földönkívülieknek? Miért pont úgy néznek ki ahogy ábrázolják őket? Lehet a földönkívüliek viccesen fogalmazva csak mozgó sárdarabok....

De ebből is látszik kamu az egész hogy ez mindenhol globális szinten ugyanaz, tehát ahogy elő lett adva az embereknek.

Ugyan már, ha lennének se tudnánk hogy néznek ki.

2012. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszer néztem a tévét. S mondta egy ember hogy álmába elrabolták a földönkívüliek. Bátyám olyan röhögő görcsöt kapott, hogy beszélni sem tudott. S mikor abba hagyta megkérdeztem mi volt olyan vicces, és azt mondta hogy akkora marhaságot még életébe nem hallott, s hogy ne nézzünk ilyen baromságokat. S folytatta a röhögést. :))
2012. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!