Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha Afrikából eljönne egy...

Ha Afrikából eljönne egy olyan ember most Magyarországra, aki az ottani klímához szokott, akkor itt Magyarországon fázna most?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 04:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Magyarországon élek, de itt a feketék 25 fokban még pulcsiban járnak.
2012. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
(majdnem)Minden csak viszonyítás kérdése, amikor Marokkóban voltam, úgy örültem, hogy jó városnézős 33 fok van és nem 40 mint előtte.
2012. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:
Azért nem, de 10 fokban már kesztyűt húznak.
2012. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami inkább feltűnő, azok a skandináv népek, akik 10°C-ban is pólóban mászkálnak.
2012. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én echte magyar vagyok aztán tök vékony pulcsiban voltam, amikor hó volt az udvaron. Hogy most fázna-e? Hát itt tegnap (napon) 42 C°-ot mutatott a hőmérő... Ilyen melegben senki sem fázik.

Ja és a feketék a napsütés miatt (sok bennük a D(?) vitamin) feketék, nem a hőfok miatt.

De azzal, hogy olyan vidéken élnek, a hőérzetük is kicsit más és nekik a kicsit melegebb jobb.

2012. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kint az utcán nem fáznának, de a légkondicionált épületekben igen.

Hősokkot kaptam attól, hogy kint felhevültem, és mindenütt ment a légkondi.

2012. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat, en amikor Hollandiaban voltam, erkezett oda egy del- afrikai lany (megjegyzem, feher volt, bar ez nem tudom, mennyire szamit), aki allandoan fazott. Nem volt kanikula, de azert annyira hideg sem, en farmerban es rovidujju poloban jartam, o mindig hordott pulcsit es meg ugyis fazott.
2012. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!