Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 15-évesen a 73-as iq az szar nem?

15-évesen a 73-as iq az szar nem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

Ha megnyugtat, nekem 130-as IQ-m van, mégsem boldogultam eddig túl jól az életben. Elég ügyetlen vagyok, amin az alacsony önbecsülésem csak ront.

A magas IQ, ahogy azt az előttem szóló már leírta, önmagában nem sokat jelent, még arra sem garancia, hogy jobb munkád, vagy magasabb iskolai végzettséged lesz, átlagos, vagy akár az átlagosnál valamivel alacsonyabbal is lehet olyan szakterületed, ahol kimagasló eredményeket érhetsz el, és a "nagybetűs életben" ez az ami igazán számít (na meg számtalan egyéb emberi erény, aminek semmi köze az IQ-hoz).

Nem mindegy az sem, hogy hol, és milyen körülmények között csináltad a tesztet. Még az benne van a pakliban, hogy van valami fel nem ismert részképességzavarod (pl diszlexia), ebben az esetben számodra csak és kizárólag az ahhoz hasonló tesztek a megfelelőek, mint az a teszt, amit a előző kommentelő linkelt be. Nekem, aki diszkalkuliás vagyok, a hagyományos IQ-teszteken, ahol mindig van számokkal kapcsolatos feladat is bőven, kb 100-105 az IQ-m, mint látod, ez már elég komoly eltérés.

2012. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
egy rtl klubos tesztet töltötem ki
2012. júl. 8. 02:49
 13/15 A kérdező kommentje:
:D amit az előbb megadot valaki azon 104-es volt köszi szépen :D
2012. júl. 8. 03:00
 14/15 anonim válasza:
74%

Ilyen netes butaságokra ne adjál!

Ha igazi IQ tesztet akarsz, akkor:

[link]

ők legalább hitelesek!

Nyugodj meg, a 100 meglesz! :)

2012. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
14 éves vagyok, és 110 az iq-m, szóval elég szar.
2014. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!