Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jár valaki a Debreceni Egyetem...

Jár valaki a Debreceni Egyetem Népegészségügyi kar, gyógytornász? Tudnátok nekem véleményeket mondani?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem. Erre a szakra szeretnék menni. Nagyon érdekel ez a szakirány. Szeretnék emberekkel dolgozni és segíteni rajtuk. Jelentkeztem...tavaly a ponthatár 342 volt. Nekem most 386 pontom van. Szerintetek elég lesz? Fel fognak vajon venni? Nagyon örülnék neki! Még annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyire nehéz ez a szak? Nem szeretnék elbukni az első félévben :( Nagyon nehéz elvégezni? Azért suli közbe belefér egy kis bulizás is? Az utolsó kérdésem pedig az lenne,hogy milyen a társaság? Előre is köszönöm a válaszokat! :) Sokat segítenétek vele :)

2012. júl. 10. 21:40
1 2 3
 1/21 gelazso ***** válasza:
Nagyon nehéz ,nem a társaság a lényeg, nem bulizni jöttünk.
2012. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. júl. 11. 07:53
 3/21 anonim válasza:

Annyi pont szerintem elég lesz.

Nem könnyű szak, de tanulni kell és akkor nincs probléma. :) Első félévben az anatómiára kell nagyon odafigyelni, azzal lehet csúszni. Szinte egész nap bent ültünk a suliban első félévben, a második már órákat nézve lazább, de a vizsgaidőszak az kemény.

A társaság meg majd meglátod, h milyen lesz. Nem vagyunk sokan, úgyhogy egész családias. Fiúk szinte alig vannak. Bulizás belefér néha, van szakest meg évfolyamest, na meg a város tele van klubokkal, úgyhogy lehet menni. Szorgalmi időszakban bőven lehet rá időt szakítani.

Sok sikert! :)

2012. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi az infót! :) Sokat segítettél vele! Akkor majd az anatómiára odafigyelek nagyon :)Még egyszer köszönöm! :)
2012. júl. 11. 12:27
 5/21 anonim ***** válasza:
Ajjj de irigykedek rád. Persze pozitív irányban.
2012. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Miért irigykedsz? :)
2012. júl. 11. 18:22
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is gyógytornász szeretnék lenni. Neked már tuti sikerül legalább is bejutni.
2012. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De neked is sikerülhet.:) Nem?
2012. júl. 12. 07:03
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha tanulok akkor igen.
2012. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor tanulj! Hajrááá! :)
2012. júl. 12. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!