Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tudósok tényleg elitkolják...

A tudósok tényleg elitkolják a teleportálási technológiát az olajcégek miatt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 18:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
azt ne mondd, hogy a teleportálás olcsóbb lenne, mint a kamionnal szállítás... :)
2012. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem kizárt, lehet olcsóbb lenne!
2012. júl. 11. 18:29
 3/31 anonim ***** válasza:
Ja, persze, biztos.
2012. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
40%
Gondolom, csak annyit fogsz fel a teleportálásból, hogy elkerülsz hipp-hopp egy másik helyre. Bizonyára már rég tudják a tudósok a módszert, csak eltitkolják... Jó lenne átgondolni néha a dolgokat, nem?
2012. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
69%
Nem lenne jó, ha a teleportálás elérhető lenne bárki számára és olcsóbb is, mint a kamionos/vasúti/uszályos/légi szállítás, mert mi lenne a szakmámmal? Kidobhatnám a kukába :P (logisztikában dolgozok) Egyébként viccet félretéve szerintem király lenne, kipróbálnám :) De nehezen tudom elképzelni, hogy ezt már feltalálták és alkalmazzák, ez nekem olyan, mint egy mese habbal.
2012. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Átgondoltam és szerintem tudják a megoldást, sőt már teleportltak is.

Szerintem az usa már a katonákat teleportációval küldi afganisztánba, de a nép elől elrejtik, mert az olajcégek addig kell menjenek, amíg van olaj!

így csak később utazhatunk és utaztathatjuk áruinkat teleportációval!

jó is lenne, mert nem lenne több autóbalaeset, buszbaleset, repülőbaleset és nem kellene sok pénzt költeni az utak karbantartására, tiszta jó lenne! egy pillanat alatt elteleportálhatnának mexikóba!

2012. júl. 11. 19:21
 7/31 A kérdező kommentje:

az internet és a mobil is lehetetlen volt még nemrég, de akkor már titokban használták a hadseregben, s csak 30-40 évvel később vált használhatóvá a nép számára is.

most pont így lehet a teleportációval is, hogy csaka hadsereg használja, de majd ha elfogy az olaj, akkor előveszika teleport gépeket, sorozatgyártást csinálnak és megan az új bizniszük!

2012. júl. 11. 19:39
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Van tudományos elméleted a teleportálás technikai részleteit illetően, vagy szólíthatlak Istvánnak?

G.

2012. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
47%
Kvantumteleportáció már létezik, ahogy információt tudnak közvetíteni mozgás nélkül.
2012. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

És még ki tudja mennyi mindent titkolnak el előlünk.

Például az olajcégek miatt nem mehet vízzel az autó.

Mert már ez is létezik,de próbáld meg szabadalmaztatni,kíváncsi lennék meddig élnél.

Hát pont ilyen a teleportáció is,lehet,hogy lehetséges,csak nem tudunk róla.

Én úgy vagyok vele,amit próbálnak eltitkolni az igenis lehetséges,amúgy miért titkolnák el.

2012. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!