Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tettek szert régen a...

Hogyan tettek szert régen a primitív emberek védelmező állat totemre?

Figyelt kérdés
Akármit tudtok hozzáfűzni a témához, kérlek írjátok le.

2012. júl. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Faragták? nem értem a problémát. Hogyan választották ki, hogy mi legyen a védelmező állat? ez a kérdés? Fejtsd ki légyszi egy kisit részletesebben!
2012. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogyan választották ki, hogy mi legyen a védelmező állat?

Igen, ezt szeretném megtudni!

Gondolom nem úgy választották, hogy mindenki kiválasztotta a kedvenc állatát, hanem valami szertartás kellett legyen, ami megmutatta a totem állatot.

2012. júl. 18. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt csak ők tudják
2012. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt olvastam, hogy egy meditációval egybekötött "szertartással" derítették ki, melyik az az állat, amely valami oknál fogva ideiglenesen, vagy véglegesen totem állatként segít, és utat mutat nekik. Nem akarok butaságot beszélni, mert annyira nem értek hozzá, de gondoltam esetleg segíthet. Keress rá totem állat és meditáció kulcsszavakkal google-n. :)
2013. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!