Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Én újságíró szeretnék lenni....

Barboo.. kérdése:

Én újságíró szeretnék lenni. Most megyek 6-ba! És érdeklödnék hogy hol tudnék Tatabányáról tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Kodályba járok. Engem igazából az érdekelne:hogy melyik középsuliba mennyek?És egy nagyobb fokozatú tanítás..Főiskola,Egytem

2012. júl. 26. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Pl. először gyakorold még a helyesírást, mert az egy újságírónak elengedhetetlen, és jelenleg nagyon rosszul állsz vele.


Amúgy meg gyakorlatilag mindegy, milyen középiskolába mész, de, ha találsz humán tagozatot, az jó lenne. De tényleg mindegy, mert érettségi után kell majd újságíró-iskolába menned.


És HELYESÍRÁS!!!! Vesszők, ékezetek, egybeírás-különírás, MENJEK!!!... Tényleg fontos!


Olvass sok könyvet, újságot, az fejleszti a helyesírásodat.

2012. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!