Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van egy új mobil oprendszer...

Van egy új mobil oprendszer ötletem hol és hogyan próbálhatnám meg szabadalmaztatni?

Figyelt kérdés
SpeedApp lenne a neve a lényege h. Alaphelyzetben kétféle képernyőt lehetne megjeleníteni a telefonon de lehetne állítani melyiket szeretnénk viszont összefüggésben lennének egymással. Nagy vonalakban A SE Xperia X1 Windows mobile és A többképernyős megjelenítés keveréke lenne

2012. júl. 28. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, le akarsz szabadalmaztatni valamit, aminek egyetlen darabja sem eredeti ötlet, hanem innen-onnan lopkodtad össze. Sok sikert.
2012. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű szabadalmaztatni: bemész a hivatalba, kitöltöd a megfelelő papírokat, befizeted a megfelelő összeget (na ez nem lesz kevés) és máris tiéd a szabadalom.


Értelme semmi, de ha ez minden vágyad :)

2012. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előttem íróknak tényleg igaza van. Egyrészt "összelopkodott" másrészt nem sok értelme van. De ha minden áron ezt szeretnéd, akkor ajánlom neked, hogy ülj le a gép elé, gondolom programozás megy, mert különben bele sem kezdtél volna... és írd meg úgy, hogy ne legyen olyan, mint amikből összeraktad. Szóval kezdd a nulláról. Segítségképp használhatod az általad felsorolt dolgokat, de ne legyen ugyanolyan. Látszon rajta, hogy egyedi, nem csak innen-onnan összekanalazott programrészek.


Sok sikert hozzá!

2012. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elismerem első és utolsó válaszolónak igaza van ezért át is szerkesztem majd a rendszert hogy ne legyen összelopkodott és ne tűnjön annak :)
2012. júl. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!