Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy könyvet keresek. Van egy...

Egy könyvet keresek. Van egy kis időd megnézed?

Figyelt kérdés
Papám (Isten nyugasztalja)mesélt nekem '56-ról amikor szóba jött valamilyen könyv amiben vallomások (azt hiszem akkor harcoló katonáké, illetve akiket akkor "besúgó"-nak hívtak). Mondta a címét de sajnos nem emlékszem, mintha vlmi fehér könyv de hogy az most a boritója vagy a címe nem tudom. Még annyit tudok, hogy a papám vlmilyen katona volt egy seregben. Még egy szó rémlik mintha a címében lett volna: Piliscsabai... De nem tudom. Valaki tud nekem segíteni? Nagyon megköszönnöém! Nagyon sokat számít ez nekem mert benne van a papám is. köszönöm kitettem az egyéb kérdésekre is de ott még nem tudtak segíteni... Remélem vlki tud.
2012. aug. 17. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
az ún. fehér könyv a forradalom leverése után valamikor talan 1960 körül jelent meg. propagandacéllal, az ellenforradalom állítólagos büneit és bünöseit próbálta bemutatni. kis, vékony, papírfedelü fehér könyv
2012. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A tököli tárgyalóküldöttség kísérete....ez lesz az szerintem.
2012. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már rég olvastam, majd megpróbálom megkeresni
2012. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szerintem ez lesz az! Nagyon szépen köszönöm a segítségeket!
2012. aug. 31. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!