Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most a hold milyen fázisban...

Most a hold milyen fázisban van? Fogyó vagy növekvő? A holdnaptárakat nem értem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de ha nem érted, akkor minek kell neked tudnod a jelenlegi Holdállást?
2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Épp azért kellene megismernem, hogy tudjam.
2012. aug. 21. 18:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Kölönben meg most olvastam epilálással kapcsolatos cikkeket és kipróbálnám mennyire működik.
2012. aug. 21. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Linkelnéd azt a cikket?
2012. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kiléptem de pár perc és megkeresem.
2012. aug. 21. 19:03
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

lent a megjegyzésnél írja

2012. aug. 21. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy a holdfázis egyszerű. Ha D alakja van, dagad, növekvő, ha C alakja akkor csökken, fogyó. Az újhold ugye amikor nincs, vagyis nem látod, a tele az mikor teljes. De van még első negyed is pl, nah akkor néz ki pontosan úgy mint egy D betű, stb... De a neten biztos megtaláltad volna. Most még csak közelíteni fog az első negyedhez... Kell hozzá pár nap.
2012. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Neten most épp ezt tanulmányozom.

[link]

2012. aug. 21. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Úr isten te ezt ugye meg sem próbálod elhinni :O Ez a cikk, meg mindenféle horoszkópos dolog akkora kacsa, hogy hihetetlen. A Holdnak pedig semmi köze a kozmetikához.

De úr isten, ha legalább menstruációs ciklushoz kötötte volna, akkor még csak gyanakszom, de ez szikla szilárd marhaság.

http://www.youtube.com/watch?v=dSj3YNpqPKw

2012. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok horoszkópmániás. Sőt most átgondolva inkább ki sem próbálom ezt, hogy egybekötöm az ápolást a hold ciklusával, még a végén amolyan "függő" leszek. Köszönöm a válaszokat hasznosak voltak.
2012. aug. 21. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!