Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kérlek benneteket, hogy aki...

Kérlek benneteket, hogy aki jól beszél angolul, lefordítaná nekem az alábbiakat?

Figyelt kérdés

From-Linzar

Hello J.P.,I think your work is more than excellent defintely you're a professional in the field of illustration ,my congrations.


L've been fascinated mostly work with your Aztec warrior did you undestandt that perfecty,color mangement you have is excellent,that is is why I would like to maintain contact with you ,to buy you fantastic Illustration Contest,of particular subject,I really like to have your suppert,wheter for a donation of artwork or you are a participant in this.


Again I have been fascinated with your work.


cordially


David Andres avendano


2012. aug. 27. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:

elég rossz angolsággal ír, ha nem volna ennyi elgépelés azt hinném hogy fordítóprogramot használt :P


tetszik neki a munkád, főleg az azték harcos, jól használod a színeket. Ezért kapcsolatba akar lépni veled, és itt a rossz angol miatt kicsit kérdéses, de sztem azt akarta mondani hogy venni szeretne tőled illusztrációkat, egy bizonyos témában, és szeretné ha támogatnád, pl ha adnál neki műveket, vagy részt vennél a projectjében.

2012. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,azt észrevettem,hogy biztosan nem angol az illető,zavaros a fogalmazás is!Még egyszer köszönöm,annyit még szeretnék megkérdezni,ha fordítást kér valaki,hol kell itt eszközölni, köszönöm!!!
2012. aug. 27. 13:47
 3/3 Dragonona1 válasza:
Ha igény van rá én is szívesen segíthetek fordítani :)
2012. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!