Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egri csillagok. Mi a lényege?...

..Pontvessző kérdése:

Egri csillagok. Mi a lényege? én elolvastam csk nem emlékszem ráá.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mondod?

Pedig nagyon jó az! Van filmben is, azt is nézd meg!

De ne várd el másoktól, hogy megírják a házidat!

2012. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem várom el..
2012. aug. 28. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
győznek a magyarok
2012. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D
2012. aug. 28. 18:50
 5/11 anonim ***** válasza:

hát azt nem mondanám hogy győznek a magyarok... inkább a törökök unják meg a dolgot és elmennek :D (am ha elolvastad volna akkor tudnád mi a lényege)


ha lusta vagy olvasni csináld azt amit anyám ( saját bevallása szerint) 5 oldalanként elolvasott egy oldalpárt és a közte lévő űrt "kitöltötte" :D

2012. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne higgyetek neki,csak most szorítóban van,tudja hogy hamarosan kezdődik az iskola,mert a nyári szünetét elszórakozta,biztos napi 11 órát a gép előtt ült...

Amúgy,képzeld,én egyszer olvastam el sok évvel ezelőtt,már azóta legalább 20 könyvet kellett kiolvasnom,és még mindig emlékszem az Egri csillagokra.Addig örülj,amíg magyar írója van a kötelező olvasmánynak,ami a magyarokról szól...

2012. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad, szánj rá 2 órát, nézd meg a filmet, és az feleleveníti a dolgokat!
2012. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönööm mindenkinek és csak szólok az utolsó előtti nagy hülyeséget mondott mert elolvastam néhány dolgot tudok ami izgalmas volt..
2012. aug. 28. 19:17
 9/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
A lényege? hogy egy kiscsaj meg egy kishapsi (Vica és Gergő) ellopnak egy lovat meg egy gyűrűt a keleti vendégmunkásoktól, akik ezután 20 évvel sztrájkkal követelik vissza a gyűrűt (mert a ló addigra megdöglött), de mivel a vártulajdonos nem enged nekik, megunják, és duzzogva hazamennek. A félszemű szakszervezeti bizalmi (valami Gyomorzsák) pedig szégyenében lemond mindenről, még az életről is.
2012. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A félszemű szakszervezeti bizalmi (valami Gyomorzsák) pedig szégyenében lemond mindenről, még az életről is.


kivéve a svájci karórát :D

2012. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!