Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy van ez a cikis sztori...

Hogy van ez a cikis sztori angolul?

Figyelt kérdés

Nem is a pasim!


A barátomra, Dávidra vártam, moziba készültünk.Mikor csengett a kaputelefon, beleszóltam, hogy "Szia, édes, mindjárt ott vagyok!Imádlak!"Felkaptam a táskámat, és lerohantam a lépcsőn, De a kapunál nem ő várt rám, hanem a postás.Vigyorogva kérdezte, kaphat-e üdvözlő csókot - mire szó nélkül kirántottam a kezéből a leveleket, és bevágtam az ajtót.Soha többet nem csinálok ilyet!


Kérlek még ma írjátok le,fontos lenne!



2012. szept. 9. 10:41
 1/3 anonim válasza:

He was not my boyfrend!


I was waiting for my friend(ha pasid akkor boyfriend) David, we're going to the cinema. When the door bell was started to ring i said: Hy honey I'll be there in a minute!I love you. I take my bag and run down the stairs, but in the door there wasn't my boyfriend, but the post officer. He was smiling and asked if he could got a welcome kiss. When in no time i get the letters and closed the door. I'll never do that again. Google ;)

2012. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. szept. 9. 11:58
 3/3 Dragonona1 válasza:

It`s not my boyfriend at all!


A was waiting for my boyfriend, David. We wanted to go to the cinema. Suddenly the entryphone rang and I said: "Hi, honey, I`ll be there soon! I love you!" I took my bag and ran down the stairs but to my astonishment the one who was waiting at the doorway was not my boyfriend but the postman! He stood there simperingly and asked whether he could have a "greetings kiss" - after that I immediately wrested the letters out of his hand and shut the door. I`m so not gonna do this again in my life!!

2012. szept. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!