Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit dolgozhatok majd, ha...

Mit dolgozhatok majd, ha elvégzem egy szakközépiskola közgazdasági szakát?

Figyelt kérdés
Mi lesz a feladatom, hol dolgozhatok vele, mennyit kereshetek?

2012. szept. 10. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kapsz is valamilyen papírt? Mert ahol én jártam (szar egy iskola volt..) az gimi és szakközép volt egyben, a szakközép közgazdasági szakközép konkrétan és ahogy hallottam ott papírt nem kaptak csak ugye tanulták mint tárgy és érettségiztek belőle.

Szóval szerintem ha nincs belőle külön papír akkor ez kb. olyan mint, hogy van szakközépből még sokféle pl. informatika szak. Ez arra jó, hogy ha tovább tanulsz pl. te esetedben közgazdaság valamilyen szakán akkor te előnnyel indulsz mert már tanultad.

2012. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt kapok egy 3 szakot. Gondolom papír is jár hozzá. :D

Meg ugye az érettségi.

pénzügyi- és számviteli

ügyintéző

számviteli szakügyintéző

(BGF-val közös

felsőfokú akkreditált

képzés)

projektmenedzser

asszisztens (BGF-val

közös felsőfokú akkreditált

képzés)

2012. szept. 11. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hali! Én olyanra tippelek, hogy számítógép előtt csücsülsz, és valami kimutatásokat végzel, diagramokon ábrázolsz gazdasági cuccokat. Fizetés talán barátságos lenne.
2012. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, ha már számítógép előtt csücsülés az már nekem tök jó. Elég jól értek ehhez és fizikai munkát meg nem szeretnék dolgozni. Nem is fizetik meg.

Köszi az információt! :) Ha esetleg valaki elhelyezkedett ilyen szakmában annak is várom válaszát. :)

Mellesleg külföldre mennék. Németet tanultam eddig. Itt letennék egy középfokot és angolt szeretnék tanulni utána.

2012. szept. 11. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor húzz bele!...:) Sok sikert!!!
2012. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2012. szept. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!