Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hallottatok már agyi továbbkép...

Hallottatok már agyi továbbképzésről?

Figyelt kérdés

Mert én azt hallottam nemrég, hogy létezik egy ilyen dolog. Ez egy tanfolyam szerűség, ahol az ember megtanulja, hogy hogyan legyen képes 1 óra alatt akár 100 oldalnyi tananyagot megtanulni. Valóban létezik ilyen?


16/L



#agy #agyi továbbképzés
2012. szept. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Tanfolyam létezik persze (mire nem?...) de a hatékonysága a legtöbbször tökéletesen egyenlő a nullával. Vagyis, egy dologra jó - pillanatok alatt egy rakat pénzt eltüntet a családi kasszából :)
2012. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, köszi. :)

és az interneten valahogy valamilyen formában nincs fent? :) mert akkor megpróbálnám. neten keresztől mit veszthetek? :D csak időt.. :)

2012. szept. 14. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt szerintem te a villámolvasásra gondolsz..

Nem kamu a dolog,ismerek olyat aki tud,én is most tanulom

De ez nem úgy működik h elolvasol egy könyvet vagy elvégzel egy tanfolyamot és már 100 oldalakat olvasol vele azonnal..

Ott csak megtudod a dolog alapjait,sok gyakorlás és türelem kell hozzá hogy hasznát is tudd venni

Szóval csodát ne várj tőle,csak ezt akarom mondani

2012. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem a villámolvasásra gondolok, mert ilyenről még nem is hallottam o.O
2012. szept. 15. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!