Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el sokan a...

Miért nem fogadják el sokan a tényt, hogy az ember igenis eljutott a Holdra?

Figyelt kérdés
Miért gondolják azt egyesek, hogy még nem jártunk a Holdon? Miért kell még itt is összeesküvéseket látni, és miért kell ezt is hazugságként könyvelni el?
2009. júl. 31. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
mert a világ tele van nagy hazugságokkal, így az ember nem tudhatja, mi az és mi nem... a holdraszállás ellen is vannak észérvek, ahogy mellette is...ezért nem lehet tudni, akkor most hazugság vagy sem...de én személy szerint úgy vagyok vele, hogy nekem tökmindegy...az én életemen nem változtat a holdraszállás ténye vagy nem megtörténte
2009. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%
[link] Azt hiszem itt sok infót találsz.
2009. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szentkoronaradio.com?


Reméltem, valami normálisabb oldalt linkelsz. Tele van ostobaságokkal a cikk. Már-már jobban hasonlít egy hülyézésre, mert minden második sora az "agymosott emberek" "a NASA soha sem volt ott és csalt/hazudott". Szánalmas, inkább normális oldalakat kérek, ha már bizonyítani akartok...

2009. júl. 31. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én tudom az ember eljutott a Holdra!És a legnagyobb bizonyíték az oroszok,akik valami fényt küldtek a Holdra,és az ott elhelyezett tükör visszaverte azt.A legnagyobb ellenzők amerikaiak..Én ezt hallottam..De ha valaki biztosat akar,menjen el a Holdra,és nézze meg:)
2009. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kérdés, hogy ember alkotta szerkezet járt-e már a Holdon, mert az bizonyított, hogy igen. Azonban abban kételkednek egyesek, hogy EMBER járt-e már kísérőbolygónkon... :) Egy fényt visszaverő tükröt egy szonda is el tud helyezni.

Szerintem jártunk már a Holdon, és az összeesküvés-elméletek szőrszálhasogatások.

2009. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért az emberekbe sikerült belenevelni, hogy Kovács II József, munkanélküli asztalos, vagy Kovács István 14 éves szakmunkás tanuló okosabb, mint az adott szakterületek művelői, így három oldalnyi összesküvés-elmélet elolvasása után már meggyőzően érvelhet bármilyen tudományos kérdésben, amelyhez természetesen a NASA mérnökei hülyék, azok nem tudják, csak Kovács Pistike. Ezek az elméletek természetesen igazak, mert mindenhol (=az összes többi agyirtott oldalán) ezt olvassák. Annak idején a szovjet űrprogramra végzetes csapást jelentett a holdraszállás és nekik legalább olyan jó mérnökeik voltak, mint az amcsiknak, ráadásul ugyanannyira tapasztaltak voltak az űrhajóépítésben is, ők juttattak először embert a világűrbe és ők is elérték a holdat, igaz csak automata szondákkal. Ezek után, ha ezek a mérnökök, akik semmivel sem voltak rosszabbak, mint a NASA szakemberei nem találtak semmilyen hibát a bizonyítékokban, akkor majd pont a félbolond Kovács Pistik fogják megtalálni a döntő bizonyítékot, ráadásul negyven évvel a holdraszállás után?


Egyszerűen arról van szó, hogy akit a filmfelvételek, holdkőzet, holdra telepített tükrök, stb. nem győznek meg, annak nem tudományos problémája van, hanem vallási, nevezetesen HISZI, hogy nem jártunk a holdon és soha, semmilyen bizonyíték hatására sem fogja elhinni az igazságot.


Akik erről könyvet írnak, azokat legalább meg tudom érteni, egyszerűen pénzt akarnak csinálni és hát semmihez sem értenek.

2009. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Rózsi megmondta, sajtból van a hold. Miért kell ezt vitatni?
2009. aug. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!