Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi következtében ilyen tudatla...

Mi következtében ilyen tudatlan, parás az emberiség nagy része? Sok már itt a hülye 2012-ős kérdés.

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretik vallási, ezoterikus mesékkel hitegetni magukat. Sokan nem bírnának azzal a tudattal élni hogy nem léteznek varázslatok, mágiák, misztikuslények és egyéb természetfeletti lények.
2012. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Te is az vagy.

Nem ismered a "félős" szót, a vessző használatát, fura szókapcsolatokat használsz és nem tudsz számnevet sem ragozni. 4 hiba van az írásodban.

Most képzeld el azt, aki még nálad is butább.

2012. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
nah az előttem hozzászóló kioktató hangneme azért van mert nem veszi észre a szavaid súlyát. De most komolyan vannak értelmetlen zagyvaságok ezen a honlapon amik tényleg igénylik az ilyen kritikákat, de itt igazán elvonatkoztathatnál, hiszen engem érdekel erre mit felelnek az emberek nem pedig azt olvasni hogy ki mit gondol a helyesírásról, így is értelmezhető :D
2012. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Büszke lehetsz magadra hogy tudsz helyesen írni,de nem ilyen választ várok!A kérdésem komoly,mert elvileg az emberiségnek fejlődni kellene (persze nem visszafelé).

A közhiedelmeket visszaszorítani,és bizonyos jelenségeket a tudomány segítségével megmagyarázni a -középrétegnek is (tanulmányi átlag szempontjából,mivel nem mindegy egy 10 évvel ezelőtt 9. osztályban szerzett matek 5-ös egy egy mai)-. De ahogy észre veheted,lejtmenetben van a generációm tudásigénye.És ilyen "béna" hiedelmeknek is bedőlnek.Erről még km-eket tudnék írni,szóval elhiszem,hogy fáj valami,de kérlek ne itt vezesd le a haragod anonymusz formában.Köszönöm.


Az eddigi válaszokat köszönöm.Jöhetnek még az egyéni vélemények!

2012. szept. 18. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert műveletlenek, tájékozatlanok, ostobák. A fészbukon élő sok kisköcsögnek egy csillagászati ismeretterjesztő könyv valószínűleg érthetetlen száraz tudomány lenne (meg hosszú is, mert az olvasás ugye fárasztó :) de a Nibiru mennyivel izgalmasabb!
2012. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%
Amit látsz nem mindig mutatja a valóságot, én is egy mint mondtad "hülye" vagyok a társadalom szemén át nézve, de ettől függetlenül a belső világom, amelyet nem sokan ismernek, foglalkoztatnak sokkal behatóbb és mélyebb dolgok. Lehet hogy mindenki csupán egy áll arcot visel, persze lehet igazad is, hogy ostoba népség lepte el a földet, de nem mindegy igazából? amíg te úgy érzed, hogy jó úton jársz, kit izgasson az hogy a többi hülye mit csinál? :D
2012. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért izgat hogy a többi "hülye" mit csinál mert egy fecske nem csinálhat nyarat. (persze ne egy fecskével számolj)
2012. szept. 19. 19:43
 8/9 anonim válasza:
nem értem a hasonlatot :D avval hogy megkérded azt hogy a többi ember miért buta, avval csak egy választ kapsz, változást azt nem :D
2012. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És?Nekem a válasz is elég.Ha pl politika kategóriában is olvasgatsz,a 70%-a csak találgatás,be nem teljesült múlt,vagy simán jelen amin nem lehet változtatni.

Nem értem miért akarsz eltántorítani attól,hogy feltegyek ilyen kérdéseket....:)

2012. szept. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!