Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a NASA tudósai Star Trek-féle hajtóművön dolgoznak?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 20. 13:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem lehetséges, bár még a téridő is fel kell borítani előtte valahogy, és ki kell találni egy új energiaforrást ami ezt kiszolgálja. Messze van még...
2012. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez így hirtelen jött hogy csak így bejelentik hogy dolgozunk egy Hiperhajtóműn! Ezt azért mondom mert sok űrkutatással kapcsolatos dokumentum filmet láttam már és még a tudósok szerint nem vagyunk még képesek készíteni ilyen hajtóművet! De ha időközben mégis ki találtak valamit amiszerint megtudják építeni az szerintem valóban szenzációs lesz majd! :)


Ha igaz akkor a Hajtómű képes lesz a fénysebesség 10 szeresével haladni! :) A Marsra az út nem venne igénybe 1 percet sem! :)

2012. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmesen elolvassátok a cikket, nem arról van szó, hogy már építik a hajtóművet, hanem arról, hogy egyáltalán mikroméretekben tesztelik azt az elméletet, hogy egyáltalán működik-e.
2012. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es! És mit gondolsz ha ennyire felgyorsulna valami azt mi az istennyilával állítanád le? Erre nem gondolsz? Elég elemi ismeret ha valamit felgyorsítok azt le is kell fékezni!Te így vezetsz autót?
2012. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan ezen az elven ha képesek gyorsítani, egyszerüen megfordítják a cuccost aztán máris lassít nem?
2012. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell lelassitani, nem olvastad el a cikket. mar reg nem az a lenyeg, hogy fizikailag gyorsabban mozogjunk a fenynel, hanem hogy a teridot torzitsuk kedvunkre. gyakorlatilag mozgas nelkuli haladas.
2012. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!