Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan netes/szoftveres megoldást amivel megszerezhetném az alaptudást az autókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. ha venni szeretnék egyet nem tom, mit kell/hogy kell nézni rajta, mik a fontos dolgok vele kapcsolatban, nem tom mi az az ABS pl. biztosan...
2012. szept. 28. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvass netes autós magazinokat (mint pl.: Totalcar) és ha ismeretlen fogalomhoz érsz keress rá Wikipédián. De hozzá teszem attól, hogy tudod mi az az ABS még nem feltétlenül tudsz szakszerűen autót választani, ahhoz rengeteg tesztet kéne elolvasnom rengeteg autóról, hogy rálátásod legyen melyik márkának mi a gyengéje illetve erőssége, illetve, hogy mikre kell odafigyelni, úgyhogy azt javaslom, hogy ha a közeljövőben aktuális a vásárlás, akkor inkább keress valaki hozzáértőt, aki segít a választásban.
2012. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam elmondom h iyleneket sem tok mi az az ABS pl. (alapfogalmak gondolom), a hozzáértő személyt pedig helyettesítheti az sztem, ha ide feldobok kérdést szintén párszor és egyre specializáltabb, részletesebb kérdésekkel...
2012. szept. 28. 09:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és ment a pont köszi szépen :)...valamint oylan autót, szeretnék majd venni amit a legtöbben használnak/vesznek Mo-n.
2012. szept. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!