Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az egyetemre való elektronikus...

One18 kérdése:

Az egyetemre való elektronikus (e-felvételi) jelentkezéssel kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Én ebben az évben fogok érettségizni és most akkor nekem a jelentkezésnél be kell írni a tantárgyakat,hogy miből fogok érettségizni vagy azt csak később, és a 2 utolsó év végi jegyeimet azokat is később kel beírni ,de gondolom azt később mert még nincs 12.-es év végi jegyem.
2012. febr. 23. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, amid még nincs, azt nehezen tudod beírni. Majd ha meglesz a bizonyítványod ( év végi és érettségi is), elküldöd nekik és ők beírják.

Tavaly úgy volt, hogy ha akartál, be tudtál pötyögni pár tárgyat, amiből szándékozol érettségizni, de az pusztán arra volt jó, hogy kijelezte, ha olyan helyre jelentkezel, amire kéne olyan érettségi, ami neked nincs.

2012. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem, akk majd ha meglesz akkor kell elküldeni

köszi

2012. febr. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!